Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

PROCUREMENT RESPONSIBLE
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çorlu...
Dün
Elektrik Bakım Elemanı
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu
Dün
Plastik Enjeksiyon Ustası
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy
Dün
Harekat Merkezi Güvenlik Denetmeni
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy
Dün
Temizlik Hizmetleri Yöneticisi
ÇETİN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Bütçe ve Raporlama Analisti

  • 13.11.2020
  • 200 - 500
  • 4045 Görüntüleme

İş Tanımı

Çetin Group Şirketler bünyesinde; periyodik olarak mali tablolarının ve aylık yönetim raporlarının hazırlanması, analizlerinin gerçekleştirilmesi ve sunulması görevlerini yerine getirmek üzere, Bütçe ve Raporlama Analisti olarak aramıza katılacak bir ekip arkadaşı aramaktayız.

Şirketimizin hedefleri doğrultusunda; aylık, 3 aylık ve yıllık periyotlarda finansal raporların hazırlanması ve sunulması,

Uluslararası Finansman Raporlama Standartlarına uygun olarak;
Mali tablo ve Finansal raporların hazırlanılması ve analiz edilmesi,
Bütçe ve gerçekleşen bütçe karşılaştırmalarının yapılması,
Konsolide Gelir Tablosu ve bilançoların hazırlanılması,
Gelir - Gider analiz ve yorumlamalarının yapılmasını gerçekleştirilmesi, yönetime sunulması ve raporlanması,

Aylık bütçe-gerçekleşen bütçe karşılaştırması yapılması, bütçe sapmalarının analiz ve raporlanması sürecinde yer alınması,

Şirket üst yönetimine yönelik, talep edilen detayda raporlama ve analiz ihtiyacının karşılanması ve yönetim raporlarının, zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması,

Gider analizlerinin yapılması, masrafların bütçeye uygun yönetilmesinin takibi,

Raporlama ve analiz süreçlerinin iyileştirilerek, format ve/veya içeriklerin ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmesi

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin; İstatistik, Matematik, İktisat  bölümlerinden lisans veya yüksek lisans mezunu,

Yönetim Muhasebesi, Bütçe Planlama ve Raporlama alanlarında deneyimli,

Masraf merkezi, kâr merkezi muhasebesi ve raporlamaları ile ilgili teorik bilgi ve deneyim sahibi,

Excel programını ileri düzeyde kullanabilen,

Tercihen Micro programını bilen,

Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,

Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın

İletişim ve İşbirliği kuvvetli ekip arkadaşı arayışımız mevcuttur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GÜNÖZ TEKSTİL
Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Ergene
11.12.2020
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

  • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

  • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

  • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

  • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

  • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

  • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları