Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

CNC Operatörü

 • 21.04.2022
 • 0 - 50
 • 7182 Görüntüleme

İş Tanımı

Bağlantı Elemaları sektöründe faaliyet gösteren  İstanbul Çatalca'da faaliyet gösteren firmamıza büyüyen ekimiz için CNC İşleme Tezgahları operatörü aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okullarının Metal İşleme ve ilgili bölümlerinden mezun, CNC Dik İşleme Merkezi tezgahı ve  CNC Torna operatörü olarak en az 1 yıl aktif olarak çalışmış,
 • Teknik resim okuma bilgi ve becerisine sahip,
 • Tercihen elle program yazabilen, CAD-CAM programlarını konusunda az da olsa bilgi sahibi,
 • Ölçü aletlerini (kumpas, mikrometre, mihengir vs.) kullanabilen, Makine parçaları imalatı konusunda tecrübeli,
 • İşlenecek parçaların tezgaha bağlanıp, sıfırlanması, Takımların sıfırlanması, Programların kontrollü şekilde çalıştırılması,
 • İşlemelerin bitiminde teknik resim ölçülerinin kontrol edilmesi, * Basit işlemlere elle program yazılması,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Tercihen, Çatalca, Esenyurt, Avcılar ve Beylikdüzünde ikamet eden.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ASSET MEDİKAL TASARIM A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ŞENER MEKANİK SİSTEMLER SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Ay
CESA YAPI MOBİLYA İNŞAAT TAAHHÜT VE SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
28.02.2023
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli
21.10.2022
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.

-Biz Tecde Group olarak, dedemiz Abdullah Tecdelioğlu’nun babası Tecdeli lakaplı Ahmet Hoca’nın 1880 yılında sıcak ve soğuk demir işleme atölyesi sahibi olmasıyla ticaret hayatına başladık.17 şirket ve 3 ana faaliyet dalında, bir asrı aşkın süredir, kurumsal ilkelerimize ve değerlerimize sahip çıkarak, faaliyet göstermekte ve tüm şirketlerimizi TECDE Group çatısı altında toplamış olmaktan dolayı gurur duymaktayız. 3. nesil aile fertleri tarafından yönetilen TECDE Group 4. nesil aile fertlerini de şirket bünyesine dahil etmeye başlamıştır. TECDE Group şirketlerinin her birinin yegane hedefi TECDE Group ilkeleri ve prensipleri dahilinde sektörlerinin yerel ve global liderleri olmak yolunda ilerlemektir.

-Tecde Group`un en önemli ve önde gelen firmalarından birisi olan Çetin Civata, Nihat Tecdelioğlu tarafından 1976 yılında İstanbul Topçular'da kuruldu. 1996 yılından itibaren de İstanbul, Çatalca fabrikalar bölgesinde üretimine devam etmektedir. Her yıl yatırımlarına devam ederek 40.000 ton/yıl üretim kapasitesine sahip bulunmakta, yapılan üretimin %45‘i başta Almanya olmak üzere gelişmiş Avrupa birliği ülkelerine ihraç edilmektedir. Pazarı başta otomativ olmak üzere, beyaz eşya, çelik kontrüksüyon, makine sanayi ve mobilya sektörleridir. Firmamızda 3mm ile 27mm arasında her türlü standart ve özel bağlantı elemanları üretme kapasitesine sahiptir. Yapmış olduğu bu üretimi izlenebilir, her türlü kalite kontrolü kendi tesisleri içinde yapılabilir ve yapmış olduğu bu üretim ve ürünlerini ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 27001, EN 14399-1 , EN 15045-1 ve OHSAS 18001 kalite belgeleri ile de destekleyen entegre bir kuruluştur.

Misyonumuz;
 • Müşterilerimize ayrıcalıklı bağlantılar yaşatmak için güvenle üretiyoruz.
Vizyonumuz;
 • Sürdürülebilir yenilikçilik prensibiyle, nitelikli bağlantı elemanları üretmek ve mutlu paydaşlar yaratmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları