Çocuk Gelişimcisi Lisans

  • 31.01.2023
  • 50 - 100
  • 2461 Görüntüleme

İş Tanımı

Etimesgut Mirte Dilközem şubesine Özel gereksinimli bireyler ile haftanın 5 günü çalışabilecek Çocuk Gelişimcisi Lisans  çalışma arkadaşları aranmakdadır.

Aranan Nitelikler

Etimesgut Mirte Dilközem şubesine Özel gereksinimli bireyler ile haftanın 5 günü çalışabilecek Çocuk Gelişimcisi Lisans  çalışma arkadaşları aranmakdadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FURKAN LAÇİN
Ankara, Ankara - Çankaya
Dün
YUPPIE KIDS ANAOKULU
Ankara - Çankaya
Dün
Amerikan Kültür Anaokulu
Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Hafta
Sınav Koleji
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
ATAEL KOLEJİ
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
BESTEPE KOLEJİ
Ankara
Son 1 Hafta
İngilizce Anaokulu (Kids A loud)
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
İngiliz Kültür Anaokulu
Ankara
Son 1 Hafta
ÜÇ RENK ÇOCUK GELİŞİM EĞT.VE ÖĞRT.LTD.ŞTİ.
Ankara - Çankaya, Ankara - Altındağ, Ankara - Çankaya, Ankara - Çankaya, Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

MİRTE DİLKÖZEM

Mirte Dilközem Nedir ?

Bilişsel, Dil-Konuşma, Psiko-motor, Sosyal-Duygusal, Öz bakım, Günlük yaşam becerileri, akademik gelişim alanlarında yaşına paralel gelişim göstermeyen bireylerin gelişim geriliğini gidermek veya en aza indirmeyi hedefleyen beynin bilgiyi işleme öğrenme stratejisine dayanan, multi disiplinli, bütüncül beyin temelli bir özel eğitim ve dil konuşma modelidir.

Tüm özel gereksinimli bireylere yaş sınırı gözetmeksizin ancak bulundukları yaş dönemlerine özgü protokol terapi ve eğitimi uygulayan beyin temelli bir özel eğitim modelidir.

Özel eğitim ve dil konuşma bozuklukları çalışma alanında Çevreyi, materyalleri, personelleri, eğitim ve terapi teknikleri ve verilen eğitim miktarlarını yeniden düzenleyen bütüncül beyin temelli bir özel eğitim ve dil konuşma modelidir.Dil konuşma bozukluklarında ve özel eğitimde erken çocukluk müdahale modelidir.Bu tanımdan anlaşıldığı gibi MİRTE-DİLKÖZEM tüm gelişim alanları hedef alır ve geliştirir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları