COĞRAFYA ÖĞRETMENİ-KARACABEY DOĞRU CEVAP ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

  • 11.06.2021
  • 0 - 50
  • 288 Görüntüleme

İş Tanımı

9-10-11.SINIF VE TYT-AYT GRUPLARININ DERSLERİNE GİREBİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. TAM ZAMANLI YA DA ARI ZAMANLI ÇALIŞABİLİRİZ.

Aranan Nitelikler

COĞRAFYA MÜFREDATINA TYT VE AYT HAKİM OLAN,
EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, İLETİŞİMİ VE TAKİP BECERİLERİ İYİ OLAN

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
Bursa - Nilüfer
Dün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Bursa - Osmangazi
Son 1 Hafta
DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.
Bursa - Karacabey
Son 1 Ay
Türkiye
24.09.2020
Bursa
Dün
British Town Dil Okulları
Bursa - Nilüfer, Bursa - Nilüfer
Dün
American Life Dil Okulları A. Ş.
Bursa - Nilüfer
Son 1 Ay
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları
Bursa
Son 1 Ay
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
Bursa
Son 1 Ay
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
Bursa
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.

LİDERLİK

Eğitim sisteminde alışkanlıklardan ve taklitçilikten uzak geçmişin bilgi birikimi ile geleceğin eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak ülkemizi geleceğe hazırlayacak nesilleri yetiştirme sorumluluğudur.Öğrencinin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirecek, öz güveni yüksek, nitelikli ve donanımlı lider şahsiyetler yetiştirmek için yeni eğitim modelleri ve içerikleri geliştirerek sektörün lider eğitim kurumu olmak için çalışırız.

BİLİMSELLİK

Doğru Cevap Eğitim Kurumları’nda uygulanan eğitim programları ve içerikleri bilimsel ve teknolojik esaslara, çevre ve ülke ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirilir.Eğitimde verimliliğin artırılması ve sürekli olarak gelişme ve yenileşmenin sağlanması bilimsel araştırma ve değerlendirmelere dayalı olarak bilgi ve teknoloji üretmek ve kültürümüzü geliştirmek için çalışırız.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Doğru Cevap olarak; eğitimde yapılan her çalışmanın ancak sürdürülebilir olması halinde başarıya ulaşacağına inanır ve eğitim sistemimizin sürekliliği için çalışırız.Eğitim alanında yaptığımız tüm planlama ve uygulamalarımızı sürdürülebilirlik temelinde yaparız.

YENİLİKÇİLİK

Eğitim sisteminde alışkanlıklardan uzak yenilikleri takip etmek yerine yeniliklere öncülük ederiz. Geleceğin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda standartlarımızı ve eğitim sistemimizi sürekli iyileştirerek fark yaratırız.

GÜVENİLİRLİK

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrenci ve velilerimizin her zaman artan güveni ile köklü bir marka olmanın gururuyla çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Eğitimdeki alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yüksek kaliteli eğitim içeriği ile ülke ve dünya geleceğine yön veren eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ

Türk milletinin millî, ahlaki ve kültürel değerlerinin korunmasına önem veren, ülkesini ve dünyayı tanıyan, evrensel düşünebilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, insanlığa değer katan, yenilikçi fikirler üretebilen, analitik düşünebilen, üst düzey bilgi ve becerilere sahip mutlu ve öz güveni yüksek bireyler yetiştirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları