COLDWELL BANKER BRİDGE GAYRİMENKUL DANIŞMANI

  • 02.10.2021
  • 0 - 50
  • 13378 Görüntüleme
Coldwell Banker BRIDGE COLDWELL BANKER BRİDGE GAYRİMENKUL DANIŞMANI İş İlanı

İş Tanımı

Coldwell Banker dünyada gayrimenkul alım satım dinamiklerini değiştiren sektörün engüvenilir ve en inovatif markası olarak 49 ülkede, 3.000’den fazla Ofisi ve 120.000 GayrimenkulDanışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir. Coldwell Banker Bridge Gayrimenkul firmasıile birlikte yıldız olmayı hedefleyenlere; Başarının vazgeçilmez unsuru olan yurtiçi ve yurtdışı eğitimve etkinliklere katılım imkanı, profesyonel yönetimin ve deneyimli ekibinin sürekli desteğinin varolduğu teknolojik alt yapıya sahip profesyonel bir çalışma ortamı sunulmaktadır.

Biz Kimiz;
Ağaoğlu Şirketler Grubunun yer aldığı konut projelerinde 1.el ve 2. El yetkili satış ofisi olarakyer alan gayrimenkul geliştirme şirketimiz, 2013 yılında Ağaoğlu My World Europe projesi ilefaaliyete geçmiştir. 2014 yılında Ağaoğlu My Home Maslak ve 2016 yılında Ağaoğlu Maslak 1453ofislerimiz açılmıştır. Toplu konut projelerinde 10.000, mesken, arazi, ticari konut, fabrika gibi çokçeşitli portföy sayımız 50.000’e ulaşmıştır. Ekibimiz, Teknoloji, yazılım, finans, insan kaynakları veyönetim kurulu olarak bünyesinde çalışacak gayrimenkul danışmanlarına birçok alanda desteksunmaktadır. Coldwell Banker gibi bir dünya markası çatısı altında, kendi hedeflerinizigerçekleştirmek ve profesyonel iş dünyasında kişisel markanızı yaratarak yüksek kazançlar elde etmekistiyorsanız sizleri Coldwell Banker Bridge bünyesinde yer alan Ağaoğlu Maslak 1453, Ağaoğlu MyHome Maslak ve Ağaoğlu My World Europe ofislerimize bekliyoruz.

Gayrimenkul Danışmanlarımız ;
* Alıcı ve satıcı müşterilerimizin bir araya getirilere doğru müzakere süreçleri yürütmesi ilebirlikte hizmet bedeli almaya hak kazanırlar.
* Müşterilerimizin gayrimenkulleri ile alakalı satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar.
* Yeni portföy kazanım çalışmaları yaparlar.
* Coldwell Banker Bridge ofislerimizde iş ortaklarımız olurlar.
* Ofisimizin teknik destek ve alt yapısına ek olarak Coldwell Banker’in intranet ve CRMprogramlarını kullanırlar.
* Dünya markası bir şirkette kurumsal ve profesyonel ortamda çalışma ayrıcalığı bulurlar.
* Konularında uzman eğitimcilerden akademik eğitimler alırlar.
* Pazarlama ve teknoloji desteği alırlar.
* Bununla beraber bünyemizde bulunan alanların da uzman ekibimizden mentorluk hizmetindenfaydalanabilirler.Aranan Nitelikler

* Vizyon Sahibi,
* Prezentabl
* Yüksek özgüven sahibi
* Dinamik
* Kendi işini kolaylaştırmak amacıyla tercihen araç sahibi
* Maaşsız bir iş olduğunun bilincinde olup, kendi kazancını kendi belirleyebilecek olan,
* Pozitif davranış gösteren, insiyatif sahibi, takipçi, disiplinli ve sabırlı.
* İnsan ilişkileri güçlü olup işine yansıtabilen.
* Faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürülebilen.
* Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturabilecek
* Sektörle ilgili gelişmeleri takip ederek, kendisini bu konuda güncel tutabilen.
*Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygulayacak olan ve bu kriterlere uyumsağlayan tüm girişimcilerimizin başvuruları dikkate alınacaktır.


SENİ NELER BEKLİYOR
*9 yıldır gayrimenkul girişimcilerini ve sektör liderlerini yetiştiren, Dünya’da ve Türkiye’deGayrimenkul sektörünün en güvenilir ve en inovatif markası olan Coldwell Banker Türkiyebünyesinde Coldwell Banker Bridge ofisine ait profesyonel gayrimenkul firmasında kariyeryapma şansı.
* Dünya’nın 49 ülkesindeki Coldwell Banker şirketlerinin çalışanlarıyla beraber yürütebileceğin,takip edebileceğin proje fırsatları ve global sektör liderliğine dair değerli bilgi akışları.
* İş planını dilediğince yapabilmen için esnek çalışma saatleri.
* Gayrimenkul Sektöründe Kendini geliştirebilmeniz için erişebileceğiniz sayısız online eğitimplatformu ve mentorluk imkanı.
* Kapsamlımı kapsamlı Teknolojik altyapı.
* Enerjisi yüksek, profesyonel ve iletişim becerileri yüksek çalışma arkadaşları.
* Coldwell Banker Bridge şirket ruhunu en iyi şekilde yakalaman ve kendini daima evindehissedebilmen için önceden planlanmış bir oryantasyon programı ve sana ilk ayların da devamlıdestek olacak bir Mentor!

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Nur Reklamcılık ve Emlak Komisyonculuğu Ltd Şti
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

Ağaoğlu Şirketler Grubunun yer aldığı konut projelerinde 1.el ve 2. El yetkili satış ofisi olarakyer alan gayrimenkul geliştirme şirketimiz, 2013 yılında Ağaoğlu My World Europe projesi ilefaaliyete geçmiştir. 2014 yılında Ağaoğlu My Home Maslak ve 2016 yılında Ağaoğlu Maslak 1453ofislerimiz açılmıştır. Toplu konut projelerinde 10.000, mesken, arazi, ticari konut, fabrika gibi çokçeşitli portföy sayımız 50.000’e ulaşmıştır. Ekibimiz, Teknoloji, yazılım, finans, insan kaynakları veyönetim kurulu olarak bünyesinde çalışacak gayrimenkul danışmanlarına birçok alanda desteksunmaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları