İş Tanımı

 MOBİLYA TASARIM VE ÜRETİM FABRİKASINDA, GELEN AKSESUAR, ÜRETİM MALZEMELERİ, HAMMADDELER VS GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINI YAPABİLMEK, GELEN MALZEME, SARF MİKTARLARINI VE STOKLARINI TAKİP EDEBİLMEK, GEREKTİĞİNDE RAPORLAMAK. DÖNEMSEL SAYIMLARINI YAPARAK, STOK KONTROLÜNÜ SAĞLAMAK.

Aranan Nitelikler

DEPONUN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINI KAYIT ALTINA ALABİLECEK MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM
DEPO KONUSUNDA TECRÜBELİ HIRDAVAT MALZEMELERİNİ TANIYAN
DEPONUN TERTİP VE DÜZENİNİ SAĞLAYACAK
EN AZ LİSE MEZUNU ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ
ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM GÖSTEREBİLECEK ELEMANLAR

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ARCANUS SİDE RESORT HOTEL
Antalya - Manavgat
25.08.2023
BAŞVUR
Antalya
Dün
Antalya
Dün
Antalya - Serik
Dün
GALERİ KRİSTAL
Antalya
Dün
BAŞVUR
GÖKSU GLOBAL GIDA İT. İHR. SAN VE TİC A.Ş
Antalya - Kepez
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Dost Tropik
Antalya - Serik
Son 1 Ay
Antalya - Serik
Son 1 Ay
İMECAR ELEKTRONİK SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.
Antalya - Konyaaltı, Antalya - Döşemealtı
24.08.2023
BAŞVUR
İMECAR ELEKTRONİK SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ.
Antalya - Konyaaltı
21.08.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

TRE TASARIM RESTORASYON İÇ MİMARLIK İNŞAAT TURİZM SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.

-1998 Yılında 3 ortaklı olarak kurulan firmamız 2005 yılından itibaren Alp Pasinler ve Erkan Atalay ortaklığı ile içmimari proje, proje yönetimi, danışmanlık, anahtar teslim uygulama, proje bazlı toptan-perakende mobilya imalatı ve satışı alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

-Şirket proje grubu bilgisayar destekli tasarımlarla konut, ofis, mağaza ve Alışveriş merkezi projeleri gerçekleştirmektedir.

-Kurulduğu tarihten itibaren konusunda deneyimli personel ve modern teknoloji sistemlerini kullanarak, kalite konusunda çağa ayak uydurarak, bulunduğu sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir. Beş Yıldızlı otel, Tatil köyü, Hastane, Restaurant, Bar-Gece kulübü, Alışveriş Merkezleri, Ofis ve Konut sektörlerinde çok sayıda iç mimari proje ve uygulamasına başarıyla imza atmıştır.

-Şirketimiz; mimari, iç mimari proje ve uygulama kontrolörlüğü ile sınırlı kalmayarak, çağın ihtiyaçları doğrultusunda ve sürekli gelişim süreci içinde kendi bünyesinde kurmuş olduğu ahşap fabrikasıyla üretim sektörüne de katılmıştır. Ahşap imalatlarını gerek proje gerekse perakende olarak anahtar teslim çalışmalarla gerçekleştirmeye devam etmektedir.

-2005 yılı itibariyle, şirketimiz çalışmalarına, yeni bir bakış açısı ve vizyon ekleyerek ithal tasarım markaları olan Kartell , Nube, Ycami, Fiam, Alessi, Gaia & Gino, Artemide, Leucos, Salcon ve kendi imalatlarının satışının yapıldığı TRE Showroom'u bünyesine eklemiştir.

-Şirketimiz üstlendiği projelerde, konusunda deneyimli personeliyle, zamanında ve kalitesinden ödün vermeyerek müşterilerine çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutan firmamız; projelerinde müşterileriyle uyum içerisinde çalışmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz;
  • Tre Tasarım olarak konusunda yeni çözümler geliştiren, müşteri memnuniyetini sürekli ve üst düzeyde sağlayan, profesyonel kadrosu ile sektöründe kurumsallaşmış ve marka olan bir şirket olarak yoluna devam etmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları