İş Tanımı


 Uluslararası alanda çoğunlukla yurt dışı projelerle; Alüminyum cephe sektöründe yapısal cephe kaplamalarının tüm segmentlerinde tasarım, üretim ve montaj işleri ile faaliyet gösteren ve sektöründe lider firmalardan olan firmamıza 'Lojistik-Depo' departmanı için 'Depo Görevlisi' aranmaktadır.

Aranan Nitelikler


-Alüminyum profil depoda çalışacak,
-Forklift ehliyeti olan,
-Profilleri katalog ile eşleştirebilecek,
-Profillerin istenilen kod ile ayırıp üretime ve fasona gönderecek,
-Gelen profillerin sipariş ile sayımını ,kontrolünü yapacak,
-Depoda profillerin düzenini sağlayacak.

-Haftaiçi çalışma saatlerimiz 08.15- 18.30. Cumartesi -Pazar çalışma yoktur.
-Fabrikamız Silivri Değirmenköy'dedir. 
-Esenyurt, Beylikdüzü,Avcılar,Küçükçekmece,Sefaköy,Büyükçekmece,Silivri,Çorlu,Çerkezköy çevresinde ikamet eden adaylar tercih edilecektir,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

LUTVELIZADE AYAKKABICILIK SAN. TIC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
18.10.2023
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
ANPA GROSS MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Marriott Hotel Şişli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
ANPA GROSS MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
BAŞVUR
RMS TECHNIC
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
ASMAR HOLDİNG A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BAŞVUR
ACIBADEM SAĞLIK HİZMETLERİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
LA QUINTA BY WYNDHAM
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Ay
BAŞVUR
TORUTOYS OYUNCAK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
6.11.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

BİSAM CEPHE YAPI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC.A.Ş.

Bisam Cephe Yapı Sistemleri, 2000 yılından günümüze alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum kapı; pencere sistemleri ile ilgili mimari çözümleri projelendirip üretmekte ve montajını yapmaktadır. 

Yurt içinde ve yurt dışında edindiği tecrübe ve uzmanlıkla çok sayıda büyük çaplı ve önemli proje gerçekleştirerek alüminyum giydirme cephe sektörünün öncülerinden biri konumuna gelmiştir. Estetik, ekonomi ve işlevselliği bir arada değerlendirerek yenilikçi, kaliteli, uzun ömürlü ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun yapı çözümlerini sunar.

 Üretimini İstanbul Silivri'deki fabrikasında gerçekleştiren şirketin alüminyum profil işleme, kompozit levha işleme ve çelik işleme bölümleri bulunmaktadır. Bisam Cephe, Silivri Fabrikası'nda 12.000 m² arazi içerisinde 5.000 m² kapalı alana sahip olup 7.000 m² ilave kapalı alan proje aşamasındadır. 40 kişilik teknik ve idari kadrosu ile yaklaşık 320 kişilik imalat ve montaj kadrosuyla hizmet veren Bisam Cephe, 1 yıl içerisinde 500 ton kapı ve pencere doğraması, 1.200 ton cephe ve 90.000 m² kompozit işleme kapasitesine sahiptir. 

Hiçbir zaman hedeflerini Türkiye ile sınırlı tutmayarak dünya pazarında aranan alüminyum giydirme cephe firmalarından biri olma hedefiyle hareket etmektedir. Almanya, Fransa, Türkmenistan, Ukrayna, Romanya, Gürcistan ve Kazakistan başta olmak üzere çok sayıda ülkede projeler gerçekleştirmiştir.

 Bisam Cephe, tasarım ve imalat konusunda kaliteyi Avrupa standartlarında gerçekleştirmek, tüm personelin bilgi ve deneyim anlayışını maksimum seviyede tutmak ve tüm müşterilerine sunduğu çözümlerle rakiplerinden güçlü kılacak desteği sağlamak misyonuyla hareket etmeye devam edecektir.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları