İş Tanımı

UNELİ GIDA 2013 yılında kurulmuş olup, merkezi İstanbul-Ümraniye'de bulunmaktadır.Gıda sektörü, Unlu Mamüller kategorisinde,UNABELLA markalı ürünleri ile kısa zamanda hızlıca büyüme grafiği göstererek pazarda kendine önemli bir yer edinmiştir. Başta İstanbul olmak üzere Kocaeli,Bursa,Balıkesir, Denizli, İzmir, Muğla, Eskişehir, Adapazarı, Bolu, Düzce, Ankara,Giresun, Ordu, Amasya, Mersin, Adana, Antalya,Edirne ve daha bir çok ilde satış ve dağıtım ağımız bulunmaktadır.Merkez binası (ÜMRANİYE-KADOSAN) depo kısmında, depo faaliyetlerinin süreç ve prosedürlere uygun olarak yürütülmesini sağlayacak, sürekliGece çalışması yapacak personeller aranmaktadır.

Çalışma sistemimiz vardiyalı usulu olarak düşünülüyor.2 hafta gece 2 hafta gündüz şeklinde.Fakat şu an sadece gece çalışmamız mevcut.

Aranan Nitelikler

Merkezi İstanbul olan firmamızda depo bölümünde görevlendirilmek üzere;

  • Gece çalışması yapabilecek
  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
  • Sorumluluk alabilen,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış
  • Operasyonel gereksinimlerde depo ekibini destekleyebilecek
  • Ürünlerin sayım ve kontrölünü sağlayabilecek
  • Teslimatı yapılacak ürünleri hazırlayıp araç yüklemesini sağlayabilecek
  • Gerekli kontrolleri sağlayabilecek ve eksiklik noktasında raporlama yapabilecek

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MaxVal Buhar Teknolojileri ve Vana San. Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
22.10.2021
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Mersin(İçel), Adana, Antalya, Edirne, Kocaeli
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Pro SMT Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
01.11.2021
KİM GRUP
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
Bugün
KEKLİK İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
TEMPO FİLTRE SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Bugün
BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETIŞIM ORG. SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Hilton İstanbul Kozyatağı
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

UNELI GIDA İNŞAAT LOJISTIK TURIZM SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

-Unabella,Evrensel şartlarda üretim teknoloji yapısı, daha güvenli ve hijyenik ortamı, tecrübeli çalışanlarımızın gıda üretimine uygunluğu ve gerçek lezzeti hızlı servis ağı ile daha çabuk ulaştırmayı amaç edinen gıda diyarının yeni ismi Unabella; kaliteli ve doğal unlu ürünleri tüketiciye sunma ilkesiyle kuruldu.

-Hiçbir katkı maddesi içermeyen, tamamen doğal yollardan elde edilen ürünlerin tüketiciye sunmaktaki önemin ve hassasiyetin bilincinde olan Unabella, tüketicinin güvenini ve memnuniyetini kazanabilmek için de gerekli dikkat ve özveriyi göstermektedir.

-Bu nedenle, özellikle toplumumuzun temel besin kaynağını oluşturan ekmeğin sağlık açısından öneminin bilincinde olan firmamız,ekmeğin temel hammaddesi olan buğdayın üretim ve yüksek verim oranına özen göstermekte, kaliteli buğday seçiminde gerekli bütün ön çalışma ve araştırmaları yaparak alımını yapmaktadır.

-Bunun yanında diğer unlu mamüllerin üretiminde aynı titizliği ve özeni gösteren Unabella, gıda sektöründe iddialı olmakla beraber; gıda sektörünün öncüleri arasında yer almak için heyecan, azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

-Bunun için gerekli bütün çalışmaları önceden tamamlayan ve üretime geçen Unabella, kaliteli ve lezzetli ürünleri halkımıza sunumuyla , kısa zamanda hakedeceği güvenle ve ürünlerimizin tüketimine gösterilen ilgiyle nedenli haklı olduğumuzun en iyi delili olacaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları