Depo Personeli

Bursa
  • 25.01.2021
  • 1000+
  • 57900 Görüntüleme

İş Tanımı

Özhan Marketler Zinciri, 1000'i aşkın çalışanı ile 57 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Siz de kariyerinizi perakende sektöründe sürdürmek istiyorsanız, Özhan Marketler Zincirine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özhan Marketler Zinciri, Depo Sevkiyat bölümümüzde, mağazalarımızdan sipariş verilen ürünlerin hazırlanması ve sevkiyatlarının yapılması sürecinde aktif görev alacak Depo Sevkiyat personeli aramaktadır. 

Aranan Nitelikler

  • Depo Sevkiyat Bölümünde görev alacak
  • Fiziksel olarak çalışabilecek
  • Takım çalışmasına uyumlu
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
  • Bursa'da ikamet eden

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Bursa
Dün
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Bursa
Dün
FORTES MÜHENDİSLİK
Bursa
Son 1 Ay
MONO DIGITAL REKLAMCILIK İÇ VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ
Bursa
20.03.2021
YK YATIRIM HOLDİNG AŞ
Bursa
15.03.2021
FAVEO DANIŞMANLIK
Türkiye
25.02.2021
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Bursa
Dün
Özhan Marketler Zinciri
Bursa
25.01.2021
FORTES MÜHENDİSLİK
Bursa
Dün
Çam Ecza Deposu Sağlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Antalya, Bursa, Gaziantep, Konya
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Özhan Marketler Zinciri

''Bir hayalin olsun, sana yol göstersin ve sürüklesin peşinden...''

-Nevzat Özhan da bir hayal kurmuştu Yenisölöz’de, 1963 yılında açtığı küçük bir bakkal dükkanında ...Nevzat Özhan’ın açtığı yolda yürüyen, ortak düşlere, ortak hedeflere sahip olan çocukları ise, Özhan’ı Bursa’ya taşıyarak, kentin ilk yerel marketi haline getirdiler.

-1963 yılında kurulan şirketimiz, Bursa genelinde 45 mağazası ve 900'ü aşkın çalışanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. TSE-ISO 9001 Kalite güvenliği ve TSE-ISO-22000 Gıda Güvenliği Belgesi sahibidir.

-Zengin ürün çeşidimiz, titizlikle sürdürdüğümüz besicilik altyapısıyla sunulan et mahsullerimiz, balık çeşitlerimiz, Türkiye’nin dört bir yanından getirilen özel şarküteri ürünlerimiz; Özhan markasının hijyen ve güven farkıyla tüketiciye ulaşıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, verimlilik ve kalite çalışmalarına da özen gösteren Özhan Marketler Zinciri, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ni alan ilk yerel market unvanını taşıyor. Perakende sektöründe ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücü sorununu çözmek için harekete geçen Özhan, kurduğu eğitim merkezinde çalışanlarına eğitimler veriyor. Özhan Eğitim Merkezi, Bursa'da bir ilk olma özelliği taşıyor.

-Özhan Marketler Zinciri olarak, müşterilerimizden ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle, Bursa'da yeni mağazalar açarak, perakende sektöründe yeni istihdam olanakları yaratmaya ve çalışanlarımıza kariyer fırsatları sunmaya devam edeceğiz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları