Depo Sorumlusu

  • 24.09.2020
  • 200 - 500
  • 1733 Görüntüleme

İş Tanımı

Depo bölümünde mal kabul, depolama, hazırlama, sevkiyat, sayım ile ilgili tüm faaliyetleri eksiksiz ve koordineli bir şekilde yönetmek,
Günlük stok hareketlerini düzenli olarak kontrol etmek ve fiilen ve sistem üzerinden ürünlerin stok girişlerini ve çıkışlarının yapılmasını sağlamak,
Yerleşim planına uygun olacak şekilde raf düzeni ve stok düzeninin sürekliliğini sağlamak,
Depo stok takibini sağlıklı şekilde yaparak, ihtiyaç olan malzeme taleplerini satın alma departmanına zamanında doğru şekilde iletmek,

Aranan Nitelikler

Tercihen Yüksek Okul Üniversite mezunu,
Stok giriş-çıkış ve takip prensiplerini bilen,
Tercihen ERP sistemi (Depo & Stok kontrol modülleri) ve MS Office programlarına hakim,
Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,
Planlama ve takip yeteneği gelişmiş ,ekip çalışmasına yatkın,
Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
Sacit Zorlu Metal San. ve Tic. A.Ş.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
LORİS PARFUM
Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
Maksimum Lojistik Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Kocaeli - Çayırova
Son 1 Hafta
ÇUKUROVA YALITIM ÇATI KAPLAMA VE PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
ZAFER TANK TAŞIMA ULUS.NAKLİYAT TURİZM VE TİC.LTD ŞTİ
Kocaeli, Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
LORİS PARFUM
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

RAFEKS RAF SİSTEMLERİ İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

-Şirketimiz faaliyetlerine 1989 yılında Mesan Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak Ereğli Demir Çelik Ürünleri Satışı ile başlamıştır.1994 yılında Çemesan Yassı Metal San.Tic. Ltd. Şti. firmasını kurarak çelik servis merkezi olarak saç dilme, kesme, büküm, PVC destek profilleri ve sanayi & yapı profilleri üretimini de kapsayan faaliyetlerini sürdürmüştür.

-Yurt dışından gelen yoğun taleplere cevap vermek için Dempa Demir Mam.Paz.San.Tic.Ltd.Şti. firmasını kurarak demir ve çelik ürünlerinin aktif ihracatına başlamıştır.

-Şirketimiz devam eden faaliyetlerini EuroTray Markası ile kablo kanalı imalatına başlayarak taçlandırılmış olup, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında önemli projelere imza atarak sektöründe tercih edilen marka olmuştur.

-Son olarak edindiği engin tecrübelerini Raf & Stand sektöründe sürdürmeye karar vererek Rafex Raf Sistemleri İmalat San.Tic.Ltd.Şti . firmasını kurmuştur.

-Geniş makine parkurunda, modern roll form hatları, yeni yatırım olan robot kaynak hattı, elektrostatik toz boya hatları, market rafları ahşap mağaza dekorasyonu üretim parkuru ile tesisimizi güçlendirip tercih edilen lider firmalar arasında olma yolunda hızla ilerliyoruz.

-Hizmet verdiğimiz sektörlerde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak şirketimizin ana misyonu haline gelmiştir.

Misyonumuz;
  • Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarmızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.
Vizyonumuz;
  • Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk Sanayii'ndeki öncü konumunu, kapasitesini de arttırarak devam ettirmek, sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve dünyanın öncü tedarikçileri arasında yer almaktır.
Şirket Felsefemiz;
  • İç ve dış pazardaki müşterilerimize ödünsüz kalite politikamız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımımız ile tam hizmet sunmak; müşterilerimiz ile aramızda çalışma ve güven bağları yaratmak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları