Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

  • 09.12.2020
  • 0 - 50
  • 2399 Görüntüleme
COLDWELL BANKER TÜRKİYE Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Datça'nın lider gayrimenkul firmasında çalışacak;
  • Photoshop
  • Temel video editing
  • Sosyal medya içerik paylaşımı
  • Sosyal medya potansiyel cevap verme becerisi
  • Reklam uzmanıyla temas edip çalışabilecek
Tam zamanlı

Sosyal Medya ve Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Datça'nın lider gayrimenkul firmasında çalışacak;PhotoshopTemel video editingSosyal medya içerik paylaşımıSosyal medya potansiyel cevap verme becerisiReklam uzmanıyla temas edip çalışabilecekTam zamanlıSosyal Medya ve Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Muğla - Bodrum
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları