Eğitim Danışmanı

  • 17.09.2023
  • 0 - 50
AFETZEDE

İş Tanımı

Keçiören Yükseltepe'de bulunan kurs merkezimize Eğitim Danışmanı arayışımız vardır.

Aranan Nitelikler

*Daha önce Eğitim Kurumunda çalışmış ve Eğitim Danışmanlığı yapmış.
*Haftada 6 gün çalışıp 1 gün izin yapacak.(İzin günü Hafta içidir.Haftasonu izin beklentisi olanların başvuru yapmamalarını rica ederiz)
*İkna kabiliyetine güvenen telefonda ve yüz yüze görüşmelerde eğitim sistemimizi en iyi şekilde aktarabilecek,
*Dış görünümüne ve giyim kuşamına önem veren,
*Maaş (Asgari Ücret)+SGK+Prim usulü çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

İncelediğiniz ilan Afetzede İstihdam Projesi kapsamında yayınlanan bir ilandır. Projenin doğru kişilere destek sağlayabilmesi için başvuru sürecinde “Afetzede Belgesi” ibrazı zorunludur. Afetzede ibrazı olmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BİLGE ARI BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Ankara, Ankara - Çankaya
Bugün
BAŞVUR
Ankara - Keçiören
31.08.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ÇÖZÜM KURS

Küreselleşen dünyada eğitim, toplumları şekillendiren, gelişmelerini ve kalkınmalarını sağlayan en önemli değişim araçlarından biridir.Çözüm kursları; yenilikçi eğitim felsefesi, her bir öğrencinin biricik olduğu anlayışı, kişiye özgü eğitim metotlarıyla, öğrencilerin kendi geleceklerine hazırlanmalarına destek olmaktadır.Öğrencilerin ulaşmak istedikleri akademik başarının en önemli anahtarları etkili takip ve geri bildirim sistemidir. Her bir öğrenci akademik yıl boyunca planlamalar, programlar, ölçme-değerlendirme işlemleri, kapsamlı rehberlik hizmetleri ile takip edilmekte; gerçekleştirilen analizler doğrultusunda eksikleri tamamlanmaktadır. Tüm bu çalışmalar; alanında uzman, dinamik ve deneyimli yönetici ve öğretmen kadrosuyla gerçekleştirilmektedir.Eğitimde niteliğin arttırılmasını önemseyen çözüm kurs merkezlerinde öğrenciler; sorumluluk sahibi, kendine, topluma ve yaşadığı çevreye saygılı, düşünen, üreten, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinen bireyler olarak yetişmektedir. Öğrencilerimizin sahip olduğu yetkinlikleri ve bilgi düzeylerini gözeterek doğru ve etkili eğitim sistemlerimizle başarı yolculuklarında her zaman yanlarındayız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları