EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

 • 20.01.2023
 • 100 - 200
 • 4046 Görüntüleme

İş Tanımı

2023/ 2024 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ ETİMESGUT ŞUBEMİZ İÇİN,EĞİTİM SÜRECİNE VE ÖĞRETMENLERE HAKİM,ÖĞRENCİLERİN SINAVLARINA HAZIRLIK SÜRECİNDE DESTEK OLABİLECEK EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ ALINACAKTIR.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin felsefe , sosyoloji veya PDR bölümlerinden mezun ;
 •  Pedagojik formasyonu bulunan,
 • Hafta sonu çalışabilecek Rehberlik ve danışmanlık konusunda kendini geliştirmiş alanında  deneyime sahip
 • Sınava hazırlık sürecinde öğrenci – veli – öğretmen iletişimde etkin rol alıp destek olabilecek , 
 • Öğrenci-Öğretmen takibi sağlayıp veli görüşmeleri gerçekleştirecek,
 • Başarı odaklı,Eğitim teknolojilerini ektin olarak kullanabilen, 
 • Ayt , Tyt sınav işleyişine hakim süreçlerle ilgili  gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeleri yapabilecek, 
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim gücü yüksek

Özet Bilgiler

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

British Town Dil Okulları
Ankara
Dün
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
ÖZEL YÜCE OKULLARI
Ankara
Bugün
Amerikan Kültür Anaokulu
Ankara
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Ankara
Son 1 Hafta
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
Ankara - Altındağ
Son 1 Ay
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara - Keçiören
Son 1 Ay
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
Ankara - Altındağ
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.

      BİL Holding AŞ; 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve BİL Holdingin ilk yapı taşlarından olmuştur. “Toplam kalite" politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding AŞ, "kendi kendine yetebilmek" ve "eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak" ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan Bil Koleji 24 Şehir de, 42 Kolej,   toplam 135  kademesi ile Türkiye genelinde gelişmiş programları, İnovatif  Eğitim anlayışı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Holdingimizin maddi ve manevi destekleri ile kurulan "Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bünyesindeki öncü ve örnek meslek yüksekokulu "Anadolu BİL MYO" ve çağdaş "İstanbul Aydın Üniversitesi" ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.
       İlkokul, ortaokul ve liselerimizde Yenilikçi eğitim ile sevgi, saygı, hakkaniyet, bilim, hoşgörü ilkeleri ışığında öğrencilerimize demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sunularak onların öz güveni yüksek, araştırmacı, yaratıcı, sosyal bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak, öğrenciye özgü program sunmaktayız. BİL Koleji Okullarında yaparak-yaşayarak öğrenme ve tam öğrenme modelleri ile desteklediğimiz online programlar ile desteklenen “Hibrit Eğitim Modeli” uygulanmaktadır. BİL Koleji Okullarında öğrencilerimiz örgün ve uzaktan eğitimin harmanlandığı model ile geleceğin dünya vatandaşları olarak yetişirler.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları