Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Elektrik Teknik Ressamı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 19.01.2023
  • 0 - 50
  • 1427 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamız bünyesinde ürettiğimiz sistemlerin imalat öncesi  elektrik panosunun projelendirilmesi , sistemde kullanılacak kablo kesit hesaplamaları , bu çalışmalarla ilgili diğer dokümanların hazırlanması ve üretim bölümünün bu çizimlerle desteklenip gerekli takip ve kontrollerinin yapılması.

Aranan Nitelikler

Elektrik pano ve kumanda çizimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,
MS Office programlarını  ve Autocad ( Elektik proje çiziminde Autocad dışında E3, Zuken gibi farklı programlarda kullanmış olabilir. (Elektrik ve kumanda mantığını bilen biri tercih sebebidir )  iyi düzeyde kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Tercihen Ümraniye Dudullu bölgesine yakın oturan,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DİNAMİK SAC İŞLEME VE PANO SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
MOVENPICK HOTEL İSTANBUL ASIA AIRPORT
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
22.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

5M ELEKTROMEKANIK

-5M İndüksiyon Sistemleri; 2002 yılında faaliyete geçmiş, çok ortaklı ve uluslararası bir kuruluştur. Ana merkezi ve üretim yeri İstanbul / Türkiye olan 5M, temel faaliyet alanı indüksiyon ergitme / bekletme / ısıtma sistemleri konusunda dünya genelinde yaygın satış ve servis ağıyla çok geniş bir coğrafyada faaliyet göstermektedir.

-Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan kalite anlayışı ile çalışan 5M, ISO9001 kalite yönetim sistemiyle çalışmakta ve CE ve GOST-R kalite sertifikalarına da sahiptir.İndüksiyon ergitme sistemlerindeki başarılı deneyimlerimiz ve ihtiyaçlarınızı karşılama kapasitemiz bizi sizler için değerli bir tedarikçi ve hizmet merkezi haline getirmektedir. Bu bilinçle hareket eden firmamız, talepleriniz doğrultusunda karşılıklı iş birliği ve güven ile projelerinizi gerçekleştirmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları