Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Elektrik Teknikeri

Kayseri
  • 16.08.2023
  • 0 - 50
İBA KİMYA A.Ş Elektrik Teknikeri İş İlanı

İş Tanımı

Kayseri'de kurulu fabrikamızda planlı bakım, arıza bakımları, yedek parça takibi gerçekleştirecek "Elektrik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

  • Meslek Yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezun,
  • Tercihen fabrika elektriği ve otomasyonunda tecrübeli,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Kayseri'de ikamet eden/edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

Özet Bilgiler

İBA KİMYA A.ŞAydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Kaya Hotels & Resorts
Türkiye
Bugün
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
BAŞVUR
Kayseri
15.06.2022
BENZER TÜM İLANLAR

İBA KİMYA A.Ş

-İBA Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1977 yılında kuruldu. Ankara Sanayi Odası 1.Organize Sanayi Bölgesi Sincan -Ankara adresinde ekonomik, çevre ve insan sağlığına duyarlı  elektrostatik toz boyaların üretimi, satış ve pazarlanması faaliyetlerini yürütmektedir.  

- İBA Kimya A.Ş. ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, satış hızı, ar-ge ve teknik servis desteği ile müşterilerinin beğenisini kazanarak, bugün olduğu gibi yarın da en iyi kalite, hizmet ve teknolojinin sunulması vizyonu ile elektrostatik toz boya sektöründe Türkiye’de lider üretici konumundadır. İBA  Kimya A.Ş.kaynaklarının önemli bir kısmını araştırma geliştirme ve yeni teknolojilere yatırarak global düzeyde yeni teknolojiler üreten bir firma konumundadır. Uzman teknik kadrosu ile yüksek kalitede ürün ve hizmetlerin yanı sıra satış öncesi ve sonrası kurduğu yakın ilişkileriyle müşterilerine uygun çözümler sunmayı misyon edinmiştir.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları