İş Tanımı

Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda pano imalatında görevlendirilmek üzere;

Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik/Elektronik bölümü mezunu.

ELEKTRİK PANO İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN İMALAT BÖLÜMÜNDE DEĞERLENDİRMEK ÜZERE DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ/TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

Aranan Nitelikler

AG dağıtım ve otomasyon panoları imalatı ve montajında çalışacak,
Elektrik Projeleri Dizayn ve çizim çalışmalarında tecrübeli,
Proje okuma becericisi olan,
Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,
Gebze - Darıca - Çayırova -Tuzla- Pendik - Kartal-Sultanbeyli-Sancaktepe civarında ikamet eden personel alımı yapılacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Inductotherm
Inductotherm
Kocaeli, Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
Tam zamanlı İş Yerinde
Inductotherm
Inductotherm
Kocaeli - Gebze, Kocaeli
Son 1 Hafta
Tam zamanlı İş Yerinde
EDM DIŞ TİCARET VE MAKİNE SANAYİ A.Ş.
EDM DIŞ TİCARET VE MAKİNE SANAYİ A.Ş.
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
Tam zamanlı İş Yerinde
DOST TARIM TEKNOLOJİLERİ
DOST TARIM TEKNOLOJİLERİ
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay
Tam zamanlı İş Yerinde
Apleona Tesis Yönetim Hizm. ve Tic.Ltd.Şti.
Apleona Tesis Yönetim Hizm. ve Tic.Ltd.Şti.
Kocaeli
7.06.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
Happy İnsan Kaynakları
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
27.03.2024
Tam zamanlı
BENZER TÜM İLANLAR

EGESİM ENERJİ ELEKTROMEKANİK VE ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Egesim, 1993 yılında endüstriye hizmet vermek amacıyla İzmir’de kurulmuştur. Kuruluşu ile birlikte alanında dünyada lider şirketlerden olan Siemens’in AC-DC Drive ve Otomasyon Sistemleri konularında Sistem Entegratörü olmuştur.Teknolojiye olan hakimiyetimiz, yenilikçi ve dinamik insan kaynağımız, çağdaş yönetim anlayışımız ve sahip olduğumuz yetkinlikler ile yeni iş modelleri geliştiriyoruz. Ezberleri yıkan yaklaşıma sahip bu iş modelleri ile Türkiye’de ve yurtdışında proje, danışmanlık, taahhüt ve üretim alanlarında yeni şirketler, partnerlikler ve distribütörlükler kurduk.

2016 yılında Almanya'da Egesim GmbH şirketimizi kurarak Egesim markasını, ürün ve hizmetlerini yurtdışında daha aktif olarak tanıtmaya başladık ve önemli projeler gerçekleştirdik. Egesim, tüm sektörlerde profesyonel projeler ve sözleşme yönetimi sağlayarak enerji, elektrik, otomasyon konularında tasarım ve mühendislikten uygulama çalışmalarına ve bakıma kadar endüstriyel sistemlerin yaşam döngüsü boyunca uzmanlığını gösteren bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.25.000 m2 kapalı, 27.000 m2 açık alanları ile farklı yerleşkelerde, 45 mühendis, 400 üzeri teknik ve ticari personeli ile sektöründe ve dünyada marka olma yolunda önemli gelişmeler kaydetmiştir.

Elektrik ve mekanik taahhüt faaliyetleri kapsamında Türkiye'de ve dünyada 29 yıllık tecrübeye sahip EGESİM, demir çelik fabrikaları, kağıt, cam, çimento fabrikaları, havaalanları ve yenilenebilir enerji santralleri gibi çeşitli faaliyet alanlarında projelere hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra elektrik çözümleri ve mekanik taahhüt hizmetleri verebilme kabiliyeti ile uluslararası ihalelere tek başına katılabilen Türk merkezli bir şirkettir.Egesim Grubu günümüzün gelişmelerini, teknolojilerini ve trendlerini takip ederek yenilikçi gücü ile geleceğe hazırlanmaktadır.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları