ELEKTRİK TEKNİSYENİ

Bursa
  • 19.03.2024
  • 200 - 500

İş Tanımı

ŞEHİR DIŞINDAN GELECEK OLAN ADAYLAR İÇİN İŞLETMEMİZ LOKASYONUNDAKİ LOJMANDA KALMA OLANAĞI SAĞLANMAKTADIR.

Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Çaybaşı Mahallesi mevkiinde bulunan üretim tesisimizde istihdam edilmek üzere OTOMASYON TECRÜBESİ OLAN elektrik teknikeri alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Otomasyon tecrübesi olan elektrik teknisyeni alınacaktır.

- Erkek adaylar için Askerliğini yapmış
- FSM - Esentepe - Nilüfer Metro İstasyonu - Beşevler - Çamlıca Mahallesi - Odunluk servis güzergahına uygunluk sağlayabilecek (Nilüfer ilçesi olabilir) adayların başvurması gerekmektedir.

*Şehir dışından gelecek olan adaylar için işletmemiz lokasyonundaki lojmanda kalma olanağı sağlanmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım ve Yönetim A.Ş.
Bursa - Osmangazi
Bugün
BAŞVUR
Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Son 1 Ay
BAŞVUR
Zafer Plaza İşletmecilik A.Ş.
Bursa - Osmangazi
Bugün
BAŞVUR
Bursa Korupark AVM
Bursa - Osmangazi
Bugün
BAŞVUR
DEHA TELEKOMÜNİKASYON TURKCELL SUPERONLINE
Bursa - Nilüfer
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZKAYNAK MADEN SUYU TİCARET LTD ŞTİ

Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu sektöründe önemli bir konuma sahip olan Özkaynak, faaliyetlerine ilk olarak 1968 yılında başladı ve 1972 yılında da Bursa’da Özkaynak Mineralli Maden Suyu tesislerini kurdu. Sektörde teknik altyapısı, teknolojisi, kalitesi ve güvenilirliği ile önemli bir yer edinen Özkaynak, kısa zamanda hızla gelişerek Mineralli Maden Suyu ve Kaynak Suyu üretimi ile pazarda söz sahibi olmuştur. 2003 yılında Tekirdağ fabrikasının temelini atarak, 2004 yılı başlarında üretime başlayan “Özgü” marka Mineralli Maden Suyu ile sektörünün büyük ve lider grubu haline gelmiştir. Başarılı çalışmaları ile Özkaynak, 2002 yılında TÜV EN ISO 9001 2000 sertifikası ile kalitesini belgelemiş, sektördeki başarısını pekiştirmiştir.

-“Kalite Kontrol Edilmez, Üretilir!” ilkesi ile yarattığı Özkaynak ve Özgü markaları ve 20 farklı ambalaj şekli ile müşterilerine hizmet eden; aynı zamanda yaygın bir pazarlama ağına da sahip olan Özkaynak, 2004 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Altın Marka” ödülüne layık görülmüştür.

-Tamamen yerli özsermaye ile kurulmuş olan ÖZKAYNAK SU ŞİRKETLER GRUBU, sektörde söz sahibi olan ve yaptığı öncü atılımlar ile lokomotif konumunda olan bir kuruluştur.

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları