Engelli Personel

  • 19.01.2023
  • 0 - 50
  • 2386 Görüntüleme
İstanbul Mall of İstanbul AVM  Engelli Personel İş İlanı

İş Tanımı

Mall Of İstanbul
Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından ‘Dünyanın En İyi AVM’si’ seçilen, Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, İstanbul’un gelişen bölgelerinden Başakşehir’de Atatürk Havalimanı’nı TEM Otoyolu’na bağlayan kavşak üzerinde yer almaktadır.Türkiye’nin en büyük yerli gayrimenkul yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 23 Mayıs 2014’te hayata geçirilen Mall of İstanbul’da 350 mağaza ve binlerce marka hizmet vermektedir. Alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi aynı çatı altında sunan Mall of İstanbul;
Türk ve dünya tiyatrosu eserlerinin sergilendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların konserlerinin sanatseverle buluştuğu MOİ Sahne, Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPARK, Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da alışveriş anlayışına değer katıyor.
Ödüllerle dolu bir geçmiş ve Dünya’nın En İyisi seçilen Mall of İstanbul, 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde "En İyi Karma Kullanım Projesi" ve "En İyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi" seçildi. Mall of İstanbul, dünyanın önde gelen perakende ve eğlence sektörü dergisi Retail&Leisure tarafından düzenlenen 2011 The Global RLI Awards’da "Geleceğin Projeleri Üstün Başarı" ödülünü kazandı.Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirleyen '2015 Sign of the City Awards’da "En iyi AVM" ünvanını aldı. Mall of İstanbul, ICSC “Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi” tarafından, ‘Ekstra Büyük Alışveriş Merkezi’ kategorisinde "Dünya’nın En İyi Alışveriş Merkezi" ödülünü alarak uluslararası arenada da başarısını tescilledi.

Torunlar Şirket Grubu'na bağlı Torun Alışveriş Merkezi Yatırım ve Yönetim A.Ş. Şirketimize bağlı Başakşehir / Mall Of İstanbul AVM'de görevlendirilmek üzere ''Engelli Personel" alınacaktır.

Aranan Nitelikler

GENEL NİTELİKLER / İŞ TANIMI

Mall Of İstanbul AVM işletmemizin İdari, Teknik, Destek, MOİPARK ve CİNETECH birimlerinde engellilik ve niteliklerine göre görev yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.


  • İşkur'a kayıtlı, engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,
  • Kurum kültür ve çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Erciyes Anadolu Holding
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer, İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Melikgazi, Bursa - Nilüfer, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Kocasinan, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Hacılar, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Kocasinan, Kayseri - Melikgazi, Kayseri - Melikgazi
Son 1 Ay
Sınav Eğitim Kurumları
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Bugün
M Plus Türkiye
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Malatya, Şanlıurfa, Van, Rize, Bayburt
Bugün
İstanbul Marriott Hotel Şişli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Vital Fulya Turizm A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Bugün
Sittnak Uluslararası Nakliyat A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca, İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca, Bursa
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
MAGIC WORLD AİLE EĞLENCE MERKEZİ
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Dün
BİOS YAPI İNŞAAT KENTSEL DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR