Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTER MİSİN? Kazananların ofisi Coldwell Banker VIA
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Yenimahalle, Ankara - Altındağ...
Bugün
GAYRİMENKUL DANIŞMANI
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Çankaya
Bugün
KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTER MİSİN?/ Kazananların ofisi Coldwell Banker VIA
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Yenimahalle, Ankara - Altındağ...
Bugün
COLDWELL BANKER PELEMİR / GAYRİMENKUL DANIŞMANI
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Düzce - Merkez
Bugün
COLDWELL BANKER REFERANS / GAYRİMENKUL DANIŞMANI
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

ERA Franchise Satış Yöneticisi

İstanbul Anadolu Yakası
  • 10.03.2021
  • 50 - 100
  • 2870 Görüntüleme
ERA FRANCHISING GAYRİMENKUL PAZARLAMA A.Ş. ERA Franchise Satış Yöneticisi İş İlanı

İş Tanımı

Gayrimenkulde Bir Dünya Devi “ERA REAL ESTATE”e Hoş Geldiniz !!!1971 Yılında ABD’de Jim Jackson tarafından kurulan ERA (Electronic Realty Associates) Real Estate, 2012 yılında New York Borsasında halka açılan dünyanın en büyük gayrimenkul aracılık hizmetleri sağlayıcısı olan Reaology Holding’in bir kuruluşu olarak faaliyetine devam etmektedir. Dünyanın en hızlı büyüyen gayrimenkul franchise markası olan ERA Real Estate franchise sistemleri, dünya çapında 6 kıta, 39 ülkede, 39.557 gayrimenkul danışmanı ve 2.238 ofisi ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir. Kuruluş amacı en son teknolojiyi, gayrimenkul sektörüne taşımak olan ERA Real Estate, dünya çapında yatırımcıların kazancını arttırmış, gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur.ERA Real Estate olarak; Türkiye’deki büyüme yolumuzda franchise satış süreçlerimizi yönetecek, yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen, hırslı, motive ve başarı odaklı çalışma arkadaşları arıyoruz. Franchise Satış Yöneticilerimize performansa dayalı olan bir kazanç modeli ve hedeflerine ulaşmaları için profesyonel eğitim ve birebir koçluk içeren gelişim programları sunmaktayız.İş Tanımı; Aktif Saha çalışması ile yeni franchise adayları bulmak ve süreci yönetmek, Saha çalışması yaparak sorumlu olduğu bölgenin potansiyelini belirlemek, Pazar analizini hazırlamak ve pazara giriş stratejilerini belirlemek, Yeni franchise adayı yaratmak ve yerel gayrimenkul ofislerini dönüştürmek üzere bölgesine düzenli ziyaretler gerçekleştirmek, Franchise satış stratejilerine destek olacak pazarlama faaliyetlerini yönetmek, Girişimci adaylar ile ilk görüşmeleri yapmak, uygunluğunu değerlendirmek, satış sürecini yönetmek ve satışı kapatmak.

Aranan Nitelikler

Aranan Nitelikler; Gayrimenkul, ilaç, sigorta gibi sektörler de en az 3 yıl saha satış deneyimine sahip, İyi insan ilişkileri kurma yeteneğine sahip, girişken ve yüksek enerjili, Profesyonel ve etkileyici sunum becerilerini prezantabl bir görünüm ile tamamlayan, Güçlü müzakere, problem çözme ve etkin iletişim kurabilme yeteneğine sahip olan Ekip çalışmasına önemine inanan ve girişimci ruhlu, Stratejik düşünebilme ve sonuç odaklı çalışma yetisine sahip olan, Teknolojiyi yakından takip eden, dijital mecraları aktif şekilde kullanan ve Ms Office programlarına iyi derecede hakim olan, Akif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
KOPITEK KOPYALAMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Son 1 Hafta
SECOM GÜVENLİK - MERKEZ ALARM
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
PAPATYA MOBİLYA SAN.TİC.LTD.
İstanbul Anadolu Yakası, İzmir
Bugün
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası
08.05.2021
PRONET ÇÖZÜM ORTAĞI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
PRONET ÇÖZÜM ORTAĞI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
PRONET ÇÖZÜM ORTAĞI
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları