ERA Real Estate CD Amiral - Bostanlı İzmir

  • 14.01.2021
  • 0 - 50
  • 310 Görüntüleme
ERA CD Amiral ERA Real Estate CD Amiral - Bostanlı İzmir İş İlanı

İş Tanımı

Dünyanın en cesur gayrimenkul markası ERA Real Estate gayrimenkul iş modelini yeniden icat ediyor...

Yarım asırdır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren ERA Real Estate dünyanın en etkin şirketlerinin toplandığı Realogy grubuna bağlıdır.

Avrupanın en hızlı gelişen ve en yaygın markası ERA Real Estate, 6 kıta, 39 ülke, 2.238 ülke ve 40.150 danışman ile faaliyet göstermektedir.

Üst düzey mesleki eğitimler, ileri teknoloji ve güçlü global network sayesinde gayrimenkul sektörüne en doğru çatı altında başlamak isterseniz ERA CD Amiral Bostanlı/İzmir ofisimizde yeriniz hazır.

Aranan Nitelikler

-Vizyon sahibi
-Girişimci ruhlu
-Özgüven sahibi ve dinamik
-Takipçi, disiplinli, sabırlı.
-İnsan ilişkileri güçlü
-Portföy oluşturabilecek

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir
Bugün
İzmir - Bornova
Dün
İzmir
Son 1 Hafta
İzmir - Bornova
Son 1 Ay
İzmir - Karaburun, İzmir - Karaburun
Son 1 Ay
İzmir - Karşıyaka
Son 1 Ay
İzmir - Karşıyaka, İzmir
17.11.2020
COLDWELL BANKER MASSE
İzmir - Bayraklı
29.10.2020
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
Bugün
ÜÇAY MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ MAK.iNŞ.BİL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İzmir - Urla, İzmir - Seferihisar, İzmir - Güzelbahçe
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. Ankara'nın kalbi Bahçelievler'de ELİT bir ofiste ELİT insanlarla bir arada çalışın.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları