Fizik Öğretmeni

  • 1.08.2022
  • 0 - 50
  • 2709 Görüntüleme

İş Tanımı

Bil Koleji olarak 24 Şehir de, 42 Kampüs ve 26 kurs toplam 135 kademesi ile Türkiye genelinde gelişmiş programları, İnovatif Eğitim anlayışı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. 

Aydın'da bulunan Nazilli BİL Kurs şubemiz için Fizik öğretmeni alımı yapılacaktır.

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
*Öğretmenlik mesleğini seven
*Kurs  uygulamalarını benimseyebilecek
*Sorumluluk sahibi, yeniliklere, öğrenmeye ve gelişime açık
*Eğitim projelerini araştıran
*Kendini geliştirmeyi seven
*Teknolojiyi yakından takip eden
*Ms Office programlarına hâkim
*Dinamik çalışma ortamında çalışmak isteyen
*Çalıştığı kurumu ileriye taşıma gayesine sahip
*Sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli
*Öğrenci ve veli diyaloğu iyi

Özet Bilgiler

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

SÖKE AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
Aydın
Bugün
DİDİM AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
Aydın
Bugün
Doğa Koleji
Türkiye
Son 1 Hafta
DİDİM AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
Aydın
Bugün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Aydın - Didim
Bugün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Aydın - Didim
Bugün
SÖKE AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
Aydın
Bugün
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları /Bahçeşehir Üniversitesi
Aydın - Nazilli
Dün
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.

      BİL Holding AŞ; 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye'nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve BİL Holdingin ilk yapı taşlarından olmuştur. “Toplam kalite" politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding AŞ, "kendi kendine yetebilmek" ve "eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak" ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan Bil Koleji 24 Şehir de, 42 Kolej,   toplam 135  kademesi ile Türkiye genelinde gelişmiş programları, İnovatif  Eğitim anlayışı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Holdingimizin maddi ve manevi destekleri ile kurulan "Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bünyesindeki öncü ve örnek meslek yüksekokulu "Anadolu BİL MYO" ve çağdaş "İstanbul Aydın Üniversitesi" ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.
       İlkokul, ortaokul ve liselerimizde Yenilikçi eğitim ile sevgi, saygı, hakkaniyet, bilim, hoşgörü ilkeleri ışığında öğrencilerimize demokratik ve çağdaş bir eğitim ortamı sunularak onların öz güveni yüksek, araştırmacı, yaratıcı, sosyal bireyler olarak yetişmelerini sağlayarak, öğrenciye özgü program sunmaktayız. BİL Koleji Okullarında yaparak-yaşayarak öğrenme ve tam öğrenme modelleri ile desteklediğimiz online programlar ile desteklenen “Hibrit Eğitim Modeli” uygulanmaktadır. BİL Koleji Okullarında öğrencilerimiz örgün ve uzaktan eğitimin harmanlandığı model ile geleceğin dünya vatandaşları olarak yetişirler.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları