GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK, SINIRSIZ KAZANCIN KAPISINI ARALAMAK İSTER MİSİNİZ?

  • 05.04.2021
  • 0 - 50
  • 178 Görüntüleme

İş Tanımı

Gayrimenkul Danışmanlığı: Alım/Satım/Kiralama işlemlerinde aracılık yaparak, işlemin sonuçlanması halinde belirli oranda hizmet bedeli kazanmaya hak kazanan, prim usulü ile çalışmalar yapan kişidir.

Aranan Nitelikler

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUP LİMİTSİZ KAZANIN!!! Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, Kurumsal bir marka altında minimum maliyet ile kendi işini yapmak isteyen, Girişimci ve kurumsal marka vizyonuna sahip, Zaman yönetimine sahip,Eğitime ve değişime açık olan, Teknoloji, bilgisayar ve sosyal medyayı iyi kullanabilen, Gelir paylaşım sistemi (prim sistemi) ile çalışacak, Çalışma saatlerini ve kazancını kendi belirleyen, Enerjisini işine yansıtabilen, Tercihen kendi aracı olan, Bay veya Bayan Gayrimenkul Danışmanı

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Bugün
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
Ankara - Çankaya
Bugün
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
Ankara - Çankaya
Bugün
Ankara - Çankaya
Bugün
Ankara - Çankaya
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları