Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Gayrimenkul Danışmanı

Balıkesir, Balıkesir Merkez
 • 01.10.2021
 • 0 - 50
 • 12983 Görüntüleme
Realty World Seba Gayrimenkul Gayrimenkul Danışmanı İş İlanı

İş Tanımı

"Realty World Seba ya Katılın…" Kazananlar arasında yerinizi alın…

Realty World Seba Gayrimenkul çatısı altında, emlak pazarlama sektöründe gayrimenkul danışmanı olmak isteyen, girişimci vizyon ve ruha sahip, iletişim becerileri yüksek, Realty World eğitimleri ile kendini geliştirmeye açık, çalışma disiplinine sahip, kurumsal kimliğimizi temsil edebilecek gayrimenkul danışmanları / gayrimenkul danışmanı olmak isteyen adayları, ekibimize katarak büyüyoruz.....

Aranan Nitelikler

 • Girişimcilik, kendi işinin sahibi olma vizyonuna sahip veya ilgisi olan,
 • İşine yapacağı minimum yatırımla, maksimum kazanç elde etmeyi hedefleyen,
 • SABİT MAAŞ beklentisi olmayan, yüksek oranlı gelir paylaşımı üzerinden kazanç elde etmek için performansına ve kendine güvenen,
 • Gayrimenkul danışmanı olarak kendi işini yaparken, ilk gelirlerini kazanmaya başlayana kadar, işine minimum düzeyde de olsa yatırım yaparken, bir yandan maddi sıkıntı çekmeyecek, geçim sorunu yaşamayacak gelir veya maddi düzeye sahip olan,
 • Zaman yönetimi ve çalışma planlamasını kendi yapabilen iradeye, yapıya sahip olan,
 • Hayalleri ve hedefleri yüksek olan,bu hedeflere ulaşacak çalışma disiplini ve hırsına sahip olan,
 • Gayrimenkul portföyünü oluşturmak için tanıdığı ve tanımadığı insanlarla kolay iletişim kurabilen,
 • Müşterilerine hizmet verirken eğitimlerde anlatılacak şekilde gerekli gayrimenkul analizlerini yapabilecek, sunumlarını hazırlayabilecek seviyede temel bilgisayar ve MS Office programları bilgisine sahip olan,
 • Sürücü ehliyeti ve araç sahibi olan,
 • İş hayatında, müşterileriyle ilişkilerinde ilk öncelik olarak ‘Etik ve Ahlak’ kavramlarını ilke edinen,
 • Kurumsal markayı temsil edebilecek anlayışa, prensiplere, eğitim düzeyine sahip olmak,
 • Kurumsal kimliğe uygun prezentabl görünüme sahip, dış görünümüne önem veren,
 • Kendini geliştirmeye, eğitimlere açık ve istekli,
Gayrimenkul danışmanı adaylarını ekibimize katmak ve birlikte çalışmak istiyoruz.

SIK SORULAN SORULAR 

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ MİDİR? 
Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, yüksek oranlı gelir paylaşımı sistemi üzerine kurulu bir meslektir. Bireysel bir emlak ofisi açmanın yüksek maliyeti, kurumsal olmama ve diğer zorlukları yaşamadan Realty World Seba kurumsal çatısı altında, düşük maliyetle müşterilerinize modern bir ofiste, profesyonel hizmet verebilme imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile maaş geliriniz olmaz, performansınızla doğru orantılı her işleminizden Realty World paylaşım oranları üzerinden, yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI NE İŞ YAPAR ?
Gayrimenkul danışmanlarımız, çalışmaları için gerekli tüm bilgiler, yöntemler, stratejileri öğrenecekleri Realty World Türkiye Başlangıç Eğitimi , Realty World Seba ofis içi eğitim programları ve oryantasyon programına katılarak kariyerlerine başlarlar.Eğitim sürecinin ardından, aktif şekilde çalışarak, satılık - kiralık portföyler edinirler. Portföylerine kattıkları mülkler, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından, eğitimlerde anlatılan yöntemlerle pazarlanır ve işlem sonuna kadar tüm süreç yönetilir.

YAPILAN SATIŞ KİRALAMA İŞLEMLERİNDE PAYLAŞIM ORANI NEDİR? 
Realty World satış işlemlerinde, satış bedeli üzerinden toplam %4+KDV hizmet bedeli, kiralama işlemlerinde ise 1 aylık kira bedeli + KDV hizmet bedeli alır. Danışmanlarımız tamamladıkları işlemlerinden kazanılan hizmet bedelinin %46 ini kendileri alırlar ve bu miktar danışmanlarımızın kazançları olur.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK NE KADAR KAZANIRIM ?
Bu soruya net cevap vermek mümkün değildir. Realty World Seba, danışmanlarına çalışmalarında başarılı olabilecekleri tüm gerekli imkanları, eğitimleri ve altyapıyı sunar. Kazancınız tamamen sizin performansınızla doğru orantılıdır. Realty World bünyesinde başarılı olan, yıllık 1 milyon TL’nin üzerinde kazanan gayrimenkul danışmanları da vardır, performansı yetersiz olan düşük kazançlar eden gayrimenkul danışmanları da vardır. Realty World  çalışma sistemini eğitimlerde anlatıldığı gibi uygulayan, sistemli, disiplinli çalışan gayrimenkul danışmanları bu sektörde çok başarılı olmakta  yüksek kazançlar elde etmektedirler. 

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN TECRÜBE GEREKLİ MİDİR?
Realty World Seba gayrimenkul danışmanı olmak için tecrübe gerekmez. Gerekli tüm eğitimler, başlangıçta Realty World Türkiye Başlangıç Eğitimi ve Realty World Seba oryantasyon sürecinde verilir. 

REALTY WORLD GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLDUĞUMDA BAŞLANGIÇ EĞİTİMİNE KATILMAM ZORUNLU MU?
Realty World de her yeni başlayan gayrimenkul danışmanına başlangıç eğitimi zorunludur ve gereklidir.  Realty World Başlangıç Eğitimi satılık, kiralık portföyler nasıl edinilir, satıcılarla çalışma, pazarlama faaliyetleri, alıcılarla çalışma, satış kapama... vb ihtiyacınız olacak tüm gerekli bilgileri içermekte, size sadece eğitimde anlatılanları başarılı bir şekilde uygulamak kalmaktadır.

GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLDUĞUMDA İŞİME YAPMAM GEREKEN YATIRIMLAR VE MALİYETLER NELERDİR ?
Gayrimenkul danışmanı olarak Realty World Seba'da, kendi işinizde çalışırken, her ticari işletmede olduğu gibi eğitim, işinizi tanıtım faaliyetleriniz, portföylerinizi çalışırken pazarlama faaliyetleriniz, Realty World marka ve ofis kullanımı gibi maliyetler vardır ve işinize yatırımlar yapmanız gerekir. Başarılı olduğunuzda ki kazanç potansiyelinin veya kendi bireysel bağımsız işletmenizi açmakla karşılaştırıldığında bunlar çok küçük yatırımlardır.  

ARAÇ KULLANABİLMEM VE ARACIM OLMASI GEREKLİ Mİ?
Araç kullanabiliyor olmanız, aracınız olması veya temin edebiliyor olmanız çalışmalarınızı kolaylaştıran bir etkendir. Araç sahibi olmadan müşterilerinize beklenen düzey ve kalitede hizmet vermeniz çok zordur. Bu nedenle araç sahibi olmanız önemlidir.

REALTY WORLD SEBA GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK VERGİ MÜKELLEFİ OLMAM GEREKİR Mİ? 
Realty World Seba danışmanları ile karşılıklı imzalanan, gayrimenkul danışmanlığı sözleşmesi ile resmi olarak çalışır. Bu nedenle gayrimenkul danışmanlarından, şahıs şirketi açarak vergi mükellefi olmaları ve yasal mevzuat gereği taşınmaz ticareti yetki belgesini almak için gerekli yasal prosedürleri tamamlamaları istenir. 

REALTY WORLD SEBA GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMAK İÇİN NASIL BAŞVURURUM, SÜREÇ NASIL İŞLER? 
İlanımızın tamamını eksiksiz okuyup, değerlendirip, gayrimenkul danışmanı olarak Realty World Seba çatısı altında gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdiğinizde, ilanımıza başvurunuzu yapınız. Başvurunuz kısa sürede incelenecek, uygun bulunan adaylar ile kısa zamanda iletişime geçilecektir.

Kendi işinizi kurmak hayaliniz ise, girişimci ruha sahipseniz, patron baskısı altında çalışmaktan ve düşük gelirden sıkıldıysanız, kendi çalışma programınızı özgürce oluşturmak istiyorsanız, hayallerinizi Realty World Seba'da,  profesyonel modern bir ofiste gerçekleştirmek için en doğru adrestesiniz…

ŞİMDİ BAŞVURUN, EKİBİMİZE KATILIN, BİRLİKTE ÇALIŞALIM, BİRLİKTE KAZANALIM….

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

THE GOLDEN AGENTS
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Balıkesir
Son 1 Ay
Balıkesir - Merkez
Son 1 Ay
Amerikan Kültür Dil Okulu
Balıkesir
Bugün
EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİC.A.Ş.
Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Afyon, Türkiye
Son 1 Hafta
FORTES MÜHENDİSLİK
Bursa - Karacabey, Bursa - Mustafa Kemal Paşa, Balıkesir - Bandırma, Balıkesir - Erdek, Çanakkale - Biga
Son 1 Ay
Balıkesir - Burhaniye
21.10.2021
TURKCELL SUPERONLİNE GATİO DAĞITIM MERKEZİ
Balıkesir - Bandırma
06.08.2021
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
Türkiye
26.02.2021
BENZER TÜM İLANLAR