Gemlik Kişisel Gelişim Kursu Fen bilgisi Öğretmeni

  • 24.03.2021
  • 0 - 50
  • 1481 Görüntüleme

İş Tanımı

Öğrencilere akademik ve bireysel gelişim desteği sunarken kariyer planlaması da yaparak üniversiteye hazırlayan Uğur Kurs, eğitimin çıtasını yükseltiyor. Üniversite sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümleri ile öğrenciler geleceğe hazırlanırken planlama, öğrenme ve uygulama süreçlerinin takibi ile de yeni bakış açıları kazanıyorlar. 

2021-2022 Eğitim Öğretim  yılı için Gemlik Kişisel Gelişim Kurs’ta görevlendirilmek üzere "Fenbilgisi Öğretmeni” alınacaktır.


Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, 
  • Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, 
  • Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına atanması yapabilecek durumda olan,  
  • Alanında en az 3 yıl tecrübeli, 
  • Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FSM Seviye Kurs merkezi
Bursa - Nilüfer
Son 1 Ay
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisi
Bursa
13.10.2020
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Bursa - Osmangazi
Dün
Bursa - İnegöl
Dün
Bursa - İnegöl
Dün
Bursa - İnegöl
Dün
Bursa - İnegöl
Dün
Bursa - İnegöl
Dün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
Bursa - Osmangazi
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları