Genel Başvuru

Tatilsepeti.com ENGELLİ
 • 23.02.2023
 • 50 - 100
 • 2354 Görüntüleme
Tatilsepeti.com Genel Başvuru İş İlanı

İş Tanımı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye'nin ilk turizm portalı olan Tatilsepeti.com,

 • Seyahat acentalarını bir arada toplayarak, tatilcilerin kolaylıkla oteller hakkında detaylı bilgi alması ve fiyat karşılaştırmasını sağlamayı amaç edinmiş,
 • Her geçen gün kendini yenileyen,
 • %100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, sektörünün lider ve güvenilir bir turizm markasıdır.
 • 2002 yılında kurulan firmamız, 2009 yılından bu yana dünyanın en büyük online tur operatörü Expedian'nın Expedia Affilate Network (EAN) ağına dahildir.2013 yılında Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity'den yatırım alarak büyümesini hızlandırmış olan firma, Türkiye'de yabancı bir şirket tarafından yatırım alan ilk turizm platformudur. 

Her geçen gün büyüyen kadrosuyla Tatilsepeti.com, bu yolculuğunu beraber paylaşabileceği aşağıdaki özelliklere sahip “Engelli Personel” aramaktadır. 

GENEL NİTELİKLER 
 • Tercihen Muhasebe, İnsan Kaynakları, İdari İşler,Danışma İstanbul Ofis için ve Çağrı Merkezi Antalya ofis için alanlarında deneyim sahibi,
 • MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
 • Etkin iletişim becerilerine sahip,
 • Planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,
 • Ekip çalışmasına yatkın.

Aranan Nitelikler

Yukarıdaki niteliklere sahip adaylarımızın başvurularını bekliyor olacağız.

Özet Bilgiler

Tatilsepeti.com Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

TRN Otel İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
VADİSTANBUL KONAKLAMA HİZMETLERİ AŞ
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Bugün
Radisson Collection Hotel, Vadistanbul
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Bugün
Demirören Medya Grubu
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Antalya
17.02.2023
MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
17.02.2023
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
13.08.2022
BENZER TÜM İLANLAR

Tatilsepeti.com

Tatilsepeti.com Hakkında

Tatilsepeti,

21 milyonu tekil olmak üzere toplamda 56 milyondan fazla yıllık ziyaretçi sayısıyla Türkiye'nin önde gelen turizm portalıdır. 3.000'den fazla yurtiçi, 350 binden fazla yurtdışı otel, 7.000'?in üzerinde yerel ve yurtdışı tur seçeneğini, uçak bileti ve araç kiralama hizmetleri gibi farklı ulaşım alternatifleriyle tek bir platformda toplayan Tatilsepeti, seyahat tutkunlarının hayatını kolaylaştıran servisleriyle tatil dendiğinde akla gelen ilk turizm markasıdır.

Tatil ve seyahat ihtiyaçları konusunda en kaliteli hizmeti verme amacını taşıyan, müşteri odaklı satış öncesi/sonrası hizmetleriyle, en doğru bilgi ve en geniş ürün seçeneğini, en uygun ödeme koşullarında sunan tatilsepeti.com, deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezine sahiptir.

"Tatil sebebin varsa, tatilsepeti'n var" sloganıyla faaliyetlerini sürdüren marka, müşterilerine bir tatil sitesinden beklediklerinin ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir.Kurulduğu ilk günden itibaren yenilikçi yaklaşımıyla internet turizmciliğinde sektöre öncülük eden tatilsepeti, 2009 yılından bu yana dünyanın en büyük online tur operatörü Expedia'nın Expedia Affiliate Network EAN ağına dahildir.

2013 yılında Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity'den yatırım alarak büyümesini hızlandırmış olan firma, Türkiye'de yabancı bir şirket tarafından yatırım alan ilk turizm platformudur.tatilsepeti.com ve sunduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.tatilsepeti.com adresinden ya da 444 44 20 numaralı telefondan ulaşılabilir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları