Gıda Hijyen Sorumlusu

  • 08.04.2021
  • 100 - 200
  • 892 Görüntüleme
STONE GROUP HOTELS Gıda Hijyen Sorumlusu İş İlanı

İş Tanımı

OTELDE ÇALIŞACAK ISO 22000 STANDARTLARI DOĞRULTUSUNDA ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİNİN ETGİN BİR ŞEKİLDE UYGULANMASINI VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRMESİNİ SAĞLAYACAK KALİTE KONTROL FAALİYETLERİNİN KOORDİNASYONUNU VE YASAL SÜREÇLERİN TAKİBİNİ YAPACAK,DÖKÜMANTASYONUNUN VE KALİTE İYİLEŞTİRME ARAÇLARININ ETKİN BİR ŞEKİLDE İŞLETİLMESİNİ SAĞLAYACAK SÜREÇ YÖNETİM SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ EĞİTİMLER VERECEK,EĞİTİM FAAİYETLERİNİ DÜZENLİYECEK VE TAKİBİNİ YAPACAK.

Aranan Nitelikler

  • ÜNİVERSİTELERİN; DİYETİSYEN,KİMYAGER,EV EKONOMİSİ YÜKSEK OKULU BESLENME BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNU,GIDA TEKNOLOGU  (ÜNİVERSİTELERİN 4 YIL EĞİTİM VEREN BÖLÜMLERİ)
  • ISO 22000 STANDARTLARINA HAKİM GEREKLİ SERTİFİKASYONLARA SAHİP.
  • TURİZM ,ÇEVRE, İŞ HUKUKU VE GIDA MEVZUATLARINA HAKİM
  • ANALİTİK DÜŞÜNME,PLANLAMA,RAPORLAMA VE ORGANİZASYON YETENEĞİ GELİŞMİŞ,UYUMLU VE SORUMLULUK SAHİBİ.
  • MS OFFIC UYGULAMALARINI ETKİN KULLANABİLEN.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TUGAYHAN MAKINE METAL SAN TIC LTD STI
Antalya - Kepez
Son 1 Hafta
FİLKİM FİLTRE VE KİMYA SAN. TİC. A.Ş.
Antalya
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

STONE GROUP HOTELS

‘’Özel Sınıf’’ kategorisinde, kendini ‘’yıldızsız’’ olarak konumlayan, tasarım ödüllü Adam & Eve otelinde hizmet ve tatil anlayıs¸ımız da digˆer özelliklerimiz gibi farklı:

Biz Adam & Eve otelinde zevk sahibi konuklarımızın maksimum memnuniyeti için ‘üst düzey, yaratıcı tatil tasarımı’ yapıyoruz.
Adam & Eve ’’Enleri’’ ile de görülmeye degˆer:

10.000 m2 alanı, olagˆanüstü genis¸ligˆi ve yüksekligˆi ile sizi dünyanın en genis¸ Lounge’u bekliyor. Egˆlencenin ve ıs¸ık selinin içinde Atrium barda içkinizi yudumluyorsunuz; 96 metre uzunlugˆu ile dünyanın
en uzun barındasınız.

Egˆer ‘’Design’’ bir odada kalacaksanız, o bile dünya standartlarının çok üzerinde bir genis¸ligˆe sahip,
her biri aynı zamanda kis¸isel SPA özelligˆi tas¸ıyan ‘’Design’’ odalarımız tam 64 m2. Burası dünyanın en büyük odasıdır.
Biraz serinlemek istiyorsunuz, is¸te iki olimpik havuzu kapsayan büyüklügˆü ile dünyanın en uzun havuzu tüm ihtis¸amı ile kars¸ınızda.

Atrium, 22 metre tavan yüksekligˆinde, 175 metre uzunlugˆunda, 5×5 cm boyutunda 4.980.000 küçük ayna ile donatılmıs¸ muhtes¸em bir mekân. Akdeniz, Asya ve Osmanlı mutfagˆının en seçkin restoranları, 7 bar, 8 magˆaza, Dünyanın en uzun barı da Atrium’un içinde bulunuyor. Geceleri ıs¸ık s¸ovları ve ünlü DJ’lerle büyük, muhtes¸em bir parti mekânı sizi bekliyor.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları