Gıda Mühendisi-Gıda Teknikeri

  • 24.10.2023
  • 50 - 100

İş Tanımı

"Gıda Mühendisi - Gıda Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

*Gıda sektöründe ve Satın alma konusunda en az 2 yıl deneyime sahip,
*Teşir ürün Kalitesi ve Görsel ürün raporlaması yapabilecek,
*İletişim becerisi yüksek, dinamik ve sonuç odaklı,
*MS Office Programlarına hakim,
*Karar verme becerileri kuvvetli,
*İşletmemizin sorumluluğunda olan kantinlere ait raf kontrolü ve Online kamera sistemi üzerinden stok kontrolünü günlük yapabilecek,
*Erkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış,
Adaylar aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Faruk Güllüoğlu
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Bugün
BAŞVUR
MIS YEMEK SAN VE TİC. LTD STI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
FF TAZE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer, İstanbul Avrupa Yakası
23.10.2023
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
5.09.2023
MIS YEMEK SAN VE TİC. LTD STI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ANS GIDA YATIRIM A.Ş.

-Temellerinin 1986 yılına dayandığı ANS Şirketler Grubu birçok alanlarda yaptığı yatırımları 2004 yılında Muğla’da ANS Grup şemsiyesi altında toplamıştır. 60’i aşkın noktada, gruba bağlı şirketlerdeki 400’ü aşkın çalışanıyla farklı sektörlerde faaliyet gösteren ANS Şirketler Grubu, inşaat, catering, vending, gıda,  food&beverages ve otopark sektörlerinde yenilikçi bir yaklaşım ve sürdürülebilir büyümeyi hedeflemektedir.

-Uluslararası çapta hizmet anlayışına sahip olan firmamız yatırım odaklı olup her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ederek, sektörde lider markalar arasında yer almıştır. Doğru ve kaliteli hizmetin ancak mutlu ve işini sahiplenen çalışanlar ile gerçekleştirilebileceğine inanan ANS Şirketler Grubu, personel yönetiminde şeffaflığı, objektif performans takibini, ortak amaç yaratmayı, doğru eğitim ile değer katmayı, yetkilendirme ve fikir paylaşımını ilke edinmiştir.

Mutlu Müşteri;

  • Doğru ve kaliteli hizmetin ancak mutlu ve işini sahiplenen çalışanlar ile gerçekleştirilebileceğine inanan ANS Şirketler Grubu, personel yönetiminde şeffaflığı, objektif performans takibini, ortak amaç yaratmayı, doğru eğitim ile değer katmayı, yetkilendirme ve fikir paylaşımını ilke edinmiştir.
Planlı Kalkınma Stratejisi;
  • ANS Şirketler Grubu, kalite ve müşteri memnuniyetinin en önemli kriter olduğuna inanmaktadır. Faaliyet gösterdiği alanlarda tüm süreçleri değerlendirmeye alarak üretim, ürün ve hizmet kalitelerini her zaman en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.
Araştırmacı;
  • ANS Şirketler Grubu, hizmet verdiği sektörlerdeki sürekli değişen ihtiyaçların bilinci ile her zaman araştırma ve iş geliştirme odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu amaçla gerek yönetimsel, gerek üretimsel her süreci doğru altyapı ve yatırımlar ile desteklemektedir.
MİSYONUMUZ
  • Bir yandan uzman ve güler yüzlü kadrosu ile hızlı, kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir hizmet sunarken, diğer yandan da daima insan hayatına katkı sağlayacak çözümler üretmektedir.
VİZYONUMUZ
  • Şirket olarak hedefimiz, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki markalarımızı yurt içinde ülke lideri; yurt dışında ise güçlü ve uluslararası standartta “dünya markası” haline getirmektir.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları