Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Torna Operatörü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Tel Erezyon Operatörü
ÇETİN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Tır Şoförü
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene...
Bugün
CNC Operatörü
ÇETİN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Temizlik Görevlisi
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Giriş Kalite Kontrol Elemanı

 • 16.02.2021
 • 100 - 200
 • 2692 Görüntüleme

İş Tanımı

 • İşletmeye gelen tüm malzemelerin SAP sisteminde tanımlanmış Giriş kalite kontrol talimatlarına ve Planlarına göre kontrol eder.
 • Kontrol değerlerini SAP sistemine kaydeder, kullanım kararı vererek stok hareketini yapar. Gereken durumlarda iade süreçlerini başlatır ve takip eder.
 • Kalite kontrolü tamamlanmış malzemelerin üzerine "kalite kontrolü yapılmıştır" kartı asarak , irsaliye ve girdi muayene raporu ile birlikte depoya teslimini yapar.
 • Yeni veya Muadil malzeme/ürün numune denemeleri çalışmalarına katılır ve ilk ürün raporlarını hazırlar, ilgili birimlere onaylatır.
 • Giriş kontrol işlemi yapılan her malzeme/ürün için tedarikçi değerlendirme işlemini yapar ve ilgili satınalma sorumlusuna bilgi verir,
 • Arızalı / Hasarlı ve eksik gelen malzemeleri firma içinde bilgilendirme ve takip amaçlı SAP sisteminden Arıza Bilgi Formu doldurur.

Aranan Nitelikler

 • En az Meslek lisesi mezunu , tercihen Elektrik bölümü mezunu,
 • SAP programında tecrübeli  , Ms Office programlarına hakim olmak, 
 • Kalite , Çevre ve İş Güvenliği Yönetim sistemleri ile çalışma konusunda deneyim sahibi olmak ,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Frigoblock Soğutma Sistemleri ve Ticaret Anonim Şirketi
Tekirdağ - Muratlı
Bugün
ALCAS METAL SANAYİ A.Ş
Tekirdağ - Ergene
Son 1 Hafta
SANİFOAM SÜNGER SAN. VE TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Hafta
ELBABANT SAN. TİC. A.Ş.
Tekirdağ - Çerkezköy
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
ÇETİN GROUP
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
EST PANEL SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Tekirdağ
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ - Çerkezköy
Bugün
FAVEO DANIŞMANLIK
Tekirdağ
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

 • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

 • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

 • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

 • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

 • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

 • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları