Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Business Development Executive
YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Executive Assistant
YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Grafik Tasarım Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 11.12.2020
  • 50 - 100
  • 1359 Görüntüleme
YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş. Grafik Tasarım Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren markanın dijital pazarlama süreçlerinde çalışacak ‘Grafiker’’personeli arayışımız bulunmaktadır.

· Görsel tasarım alanında yeniliklere açık, özgün tasarım yeteneğine sahip, yaratıcı yönü kuvvetli olan,
· Kurum içi sorumlu olduğu departmanlardan gelen istek ve bilgiler doğrultusunda, firmanın marka kimliğini ve verilmiş olan briefleri yansıtacak grafik dizaynlarını yapmak,
· Basılı ya da dijital her türlü tanıtım, reklam materyalinin grafik tasarımından sorumlu olmak ve görsel konsept çalışmalarını uygulamak (banner, afiş, katalog, broşür vb.)
· Görsel iletişim alanında yaratıcı alternatif tasarımlar sunmak,
· Matbaa bilgisi ve renk bilgisini kullanarak yapılacak işlerde işin kalitesini artırmak,
· Kurum dışında yapılacak olan, kurumumuzla ilgili basılı ve görsel işleri hazırlamak, matbaalardaki basılı işlerin üretim aşamasındaki kontrolünü yapmak,
· Art work çalışmalarını yapmak.
· Ürün bilgilerine yönelik editöryel metin çalışmaları, advertorial, bülten vb çalışmalar için metin üretilmesi
· Dijital pazarlama faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duyulan tüm tasarımların Facebook, Google gibi reklam kanallarının belirlediği standartlara uygun olarak yapılması
· E-ticaret sitesinin, sosyal medya hesaplarını ve pazar yerlerindeki mağazaların ihtiyaç duyulan tüm kreatiflerin önceden belirlenen deadline’lara sadık kalarak hazırlamak
· E-mailing, banner, sosyal medya postları, landing page, slider, kampanya kreatifleri vb. tüm statik ve hareketli görsellerin oluşturulması ve güncellenmesi.
· Marka konseptine uygun özgün ve yaratıcı içerik üretip hayata geçirebilen, itibar ve algı yönetim konularına hakim,

Aranan Nitelikler

· Tercihen Grafik Tasarım veya benzer bölüm mezunu,
· Grafik Tasarımı alanında minimum 5 yıl deneyim sahibi,
· Görsel, gif ve video tasarımı yapmayı bilen,
· E-ticaret web sitelerinde kullanılmak üzere banner, ürün sayfası, mailing ve sosyal medya görsel tasarımı yapmayı bilen
· Global ve yerel görsel trendleri takip eden ve uygun uyarlama önerilerini getirebilen
· HTML and Javascript konularına tercihen hakim,
· Adobe Creative Suite, Photoshop, Illustrator, Vray, Photoshop, After Effects, Premier PRO, Indesign programlarına hakim·       Sosyal medya, web tasarım ve içerik üretimi konularında bilgi sahibi
· WEB Sitesi, Katalog, Broşür, Teknik Föy yapımı, Sosyal Medya içerik pazarlama,Yesa, Türkiye İş Kurumu'nun 13.08.2020 tarihli, 1178 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
"YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş." Türkiye İş Kurumu' nun 1178 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Dün
İkbal Şekerleme Gıda San. Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Babilon Fashion Store
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
PİANO KUYUMCULUK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Son 1 Ay
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Mikromaks Mühendislik Danışmanlık Ve Yazılım Sistemleri San.Tic. Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

YESA DANIŞMANLIK EĞİTİM VE TİC. A.Ş.

YESA Danışmanlık Eğitim ve Ticaret A.Ş. 2018 yılında kurulmuştur. Misyonumuz, küresel ölçekte; İşe Alım, İşletme Danışmanlığı ve Eğitim alanlarında; başarılı, yaratıcı ve çığır açan bir firma olmaktır.  İşletmeye özel, benzersiz stratejiler geliştirebilmek için müşterilerimizin çalışmalarına yeni gözlerle ve yenilikçi bir zihinle bakarız.

Tecrübeli danışmanlarımız ve personel kadromuz, işinizi bir üst seviyeye taşıyacak yeteneğe ve uzmanlığa sahiptir. Yesawork'te, süreçlerinizi ve stratejilerinizi geliştirmek, bir başka deyişle şirketinizi dönüştürmek için, tecrübelerimizi, sezgilerimizi ve yeteneklerimizi birleştiririz. Müşterilerimizin yönetim şekillerini geliştirip, yeniden oluşturarak, iş stratejilerini yapılandırmalarına ve iyileştirmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için, küreselleşme tutkumuzla, en güncel teknolojileri kullanıyor; işletmeleri ve doğru bireyleri bir araya getiriyoruz.

YESA, çeşitlilik ve bağlılık da dahil olmak üzere önemli değerlerden güç alan, dünyanın önde gelen işe alım şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Ayrıca dünya çapındaki müşterilerimize İş Danışmanlığı, Eğitim ve Uzaktan Öğrenme (e-learning) hizmetlerini sağlıyoruz.

İşe alma ve yetenek geliştirme konusundaki profesyonel yaklaşımımız ile dünyanın neresinde olursa olsun işletmelerle, uygun uzmanlık ve deneyime sahip doğru ekipleri en hızlı şekilde buluşturuyoruz.

• İşe Alım
E-Ticaret, Global E-Ticaret, Uluslararası Ticaret, Satış ve Pazarlama
• İşletme Danışmanlığı Hizmetleri
Uluslararası Genişleme (e-ticarete odaklı), Yurtiçi E-Ticaret, Satış ve Pazarlama
• Eğitim ve Uzaktan Eğitim
Global E-Ticaret Eğitimi, E-Ticaret Eğitimi, Uluslararası Ticaret Eğitimi, Liderlik Eğitimi, Satış ve Pazarlama Eğitimi MisyonKurulduğumuz günden bu yana, işletmelerin ve bireylerin bağlantı kurabileceği uluslararası bir platform sağladık. Bilginin her zaman ve her yerde erişilebilir hale geldiği günümüzde, müşterilerimize en uygun seçenekleri ve değerleri sunmak istiyoruz. Misyonumuz, tüm müşterilerimiz için güvenilir İşe Alım ve İş Danışmanlığı ortağı olmaktır. Bunu başarmak için, mükemmel müşteri hizmetleri, rekabetçi fiyatlar ve kalifiye personel sağlamaya söz verdik. İhtiyaç duyulan alanlarda tatmin edici çözümler sağlamak için müşterilerimizle yakın istişare içinde çalışıyoruz. YESA'da şunları taahhüt ediyoruz:
• İnsan kaynakları alanında gelişmiş çözümler sunarak, fırsatları keşfetmek
• Küresel bir topluluk olarak birlikte büyürken çeşitliliğe ve bireyselliğe değer vermek
• Müşterilerimize değer katmak ve sonucunda içten bir "teşekkür ederiz" için çalışmakTemel değerlerYESAWORK’ü kurarken oluşturduğumuz ve güç aldığımız temel değerler: bilmek, güvenmek, hizmet etmek ve mükemmeliyetçilik
• Liderlik: YESA, sektöründe en deneyimli, en başarılı ve en anlayışlı şekilde liderlik yapabilecek bir ekipten oluşmaktadır.
• Sosyal sorumluluk: Katıldığımız yerel veya kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle dünyada aktif olarak pozitif bir fark yaratıyoruz.
• Çeşitlilik: Farklı yeteneklerden oluşan ekibimizin bütünselliğine, kapsayıcılığına ve sezgilerine inanıyoruz.Vizyon İşletmelerin uluslararası platformda büyümesini ve rekabet etmesini sağlayan en iyi ve en hızlı çözüm sağlayıcısı olmak.Yüksek kaliteli hizmetlerimiz ile işverenlerin tercih etmekten memnun olacağı İşe Alım ortağı olmak. Ayrıca, adaylara uluslararası platformdaki iş arayışlarında, rehberlik hizmetlerimizle tercih edilir olmak. Buna ek olarak, her büyüklükteki işletme için sektörde lider bir İş Danışmanlığı ve Yönetim Danışmanlığı firması olmak.Vizyonumuzu daha etkili küresel iş birliği, kusursuz müşteri hizmetleri ve profesyonellikle gerçekleştiriyoruz.Zorluklardan bağımsız olarak, müşterilerimize Büyüme ve Liderlik Etme konularında hizmetler sunarak pratik ve kalıcı sonuçlar sağlıyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları