İş Tanımı

- Etiket Sektöründe çalışmış
- Corel bilen 
- Pratik, hızlı, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı

Aranan Nitelikler


- Adayların Güneşli bağcılar merkeze yakın oturmaları tercih sebebidir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
15.04.2021
İstanbul Avrupa Yakası
17.03.2021
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Bugün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
MERCANLAR MUTFAK EŞYALARI SANAYİ VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
SURA HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
EKİNGEN ELEKTRONİK
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Son 1 Hafta
İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ ERZİNCAN
Erzincan, Türkiye
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Bravo Etiket ve Tekstil san. tic.ltd.sti

-Bravo Etiket, İstanbul'un tekstil merkezi Güneşli endüstrisinin kalbinde toplam 2.000 m² fabrika alanına ve dünyanın farklı yerlerinde birçok ofise sahiptir.

-Satış ve Pazarlama ofisimiz İstanbul "Merter" de bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerimizi buradan koordine ediyoruz. Müşterilerimiz Gıda, İlaç, Kimya, Kozmetik ve Tekstil gibi farklı iş alanlarında faaliyet göstermektedir.

-Bravo Etiket, Türkiye'nin önde gelen Etiketleme Şirketlerinden biridir. En son teknolojik standartları takip eden üretim tesislerimiz ile müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri zamanında sunabilen güvenilir partnerleriz.

-Bravo Etiket, 2007 yılında kurulduğundan beri, müşteri ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi şekilde anlamak için uzun süreli ortaklıklarla ilgilenmektedir. Nitelikli ve motivasyonu yüksek çalışanlarımızla, ulusal ve uluslararası ortaklarımızla bu günden güne yaşıyoruz. Bu bizim iş anlayışımızdır.

-Çok çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve çözümler, "zamanında teslimat '' hizmet anlayışı ile sunulmaktadır.

-Uluslararası ekonomik gelişme ve tadilat standartlarına uyarlanmış bir firma olarak, yaratıcı yenilikleri bir araya getiriyor, piyasaların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan profesyonel kadromuz ile sektöre ve hizmet verilen kurumlara katkı sağlıyoruz.

-Bravo Etiket çözümler sunar. Müşteri talep ve beklentileri ancak doğru ve gerekli çözümlerin gerçekleştirilmesi ile karşılanmaktadır. Etiketin çekici olması için onu çekici ve göz alıcı bir şekilde ve son kullanıcının zevklerine uygun bir yaklaşımla ifade etmek çok önemlidir. Bu, istenen standartta mükemmel bir etiket yapmak ve yaratmak anlamına gelir.

-Bravo, bunu yapmanın en iyi yoludur ve ilgili etiket çözümlerinin hazırlanmasından sorumludur.

-Bravo Etiket bu bilinçle dokuma etiketler, dar dokuma etiketler, karton etiketler, yapışkan etiketler, baskı etiketleri, deri ve termal barkod etiketleri üretmektedir. Dijital makine tesisleri, tüm karton etiketleri, antetli kartları, broşürleri ve kartvizitleri bir saat içinde hazır hale getirir.

-Dünyadaki en son teknolojik ve yapısal değişikliklere sürekli uyum sağlayarak ve bu sektörde öncü rol oynayarak, uluslararası kabul görmüş altyapımız, üretim ve hizmet kalitemiz geliştirilmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları