Güvenlik Personeli

İstanbul Anadolu Yakası
  • 08.04.2021
  • 100 - 200
  • 3840 Görüntüleme

İş Tanımı

Çetin Group bünyesinde Tuzla ve Kurtkoy lokasyonlarında bulunan AVM projelerimize bay – bayan Güvenlik  alımı yapılacaktır. İstenen özellikler;


1- vardiya amiri ( imkanlar görüşme esnasında iletilecektir çalışma sistemi 12 saat üzerinden 2 gündüz 2 gece 2 off )
2- cctv görevlisi ( çalışma sistemi 12 saat üzerinden 2 gündüz 2 gece 2 off imkanlar : 3200 tl + agi + 275 tl yemek kartı + projeden yemek herşey dahil : 3743 tl + projeden yemek ) servis yoktur
3- devriye görevlisi ( çalışma sistemi 12 saat üzerinden 2 gündüz 2 gece 2 off imkanlar : 3200 tl + agi + 275 tl yemek kartı + projeden yemek herşey dahil : 3743 tl + projeden yemek ) servis yoktur
4- ögg görevlisi ( çalışma sistemi 12 saat üzerinden 2 gündüz 2 gece 2 off imkanlar : 3090 tl + agi + 275 tl yemek kartı + projeden yemek herşey dahil : 3633 tl + projeden yemek ) servis yoktur sadece bu ilan için başvuru yapınız lütfen proje yatılı değildir 
şube müdürlüğümüzün açık adresi : esenyalı mah. Barış caddesi uygar no: 61 varyap plaza daire : 70 pendik / istanbul ( e – 5 yan yol üzerinde )

Aranan Nitelikler

Güvenlik kimlik kartı olan
Diksiyonu düzgün
İletişimi kuvvetli
Güler yüzlü
Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlamış
Boy – kilo orantılı adaylar

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÖZEL KIRCILAR YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
SEVEN GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Dün
Çetin Özel Güvenlik
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Dün
SEVEN GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
Çetin Özel Güvenlik
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
SEVEN GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TEMKOR GÜVENLIK KORUMA HİZMETLERİ AŞ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Çetin Özel Güvenlik
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ÇETİN GROUP

Çetin Grup; faaliyetlerine 1998 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÇETİN tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

  • 2000 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel taşımacılığı faaliyetlerine başlanmıştır. Ayrıca Kimya sektöründe faaliyet gösteren Benzo Set firması satın alınmıştır.

  • 2002 yılında Pazar payı süratle büyüyen güvenlik faaliyetleri konusunda profesyonel hizmet sunumunu gerçekleştirmek adına Çetin Özel Güvenlik Hizmetleri şirketini kurarak fiziki ve elektronik güvenlik faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamıştır.

  • 2004 yılında Kozmetik üretimi yapmak üzere Atak Farma Kozmetik Şirketi kurularak üretim tesislerinin temelleri atılmıştır. Ayrıca Çetin Grup Oto Kiralama şirketini kurup, aktif olarak araç ve filo kiralama hizmetlerine başlamıştır.

  • 2005 yılında Atak Farma Şirketimiz, inşaat süreci tamamlanan kendi üretim tesislerinde kozmetik imalatına başlamıştır.

  • 2005 yılında kurulmuş olan Çemobsan Mobilya şirketimiz 2007 yılında mobilya imalatına başlamıştır.2010 yılında CEO insan Kaynakları şirketi kurulmuş ve 4904 sayılı yasa kapsamında IK Danışmanlığı hizmetine başlamıştır.

  • 2012 yılında Çetin Group Global pazarda yurt dışında güvenlik hizmeti sağlayan ilk Türk firması olmuştur. Yurt dışında uluslararası bir hava limanında güvenlik hizmeti sunumuna başlamıştır.

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Çetin Grup hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında yerleşik olarak sürdürmektedir. Çetin Grup Türkiye güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından olup uluslararası iş normlarına uygun ve bu kapsamda faaliyetlerini sürdüren çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile sektöründe lider konumdadır ve bünyesinde 6.000'in üzerinde kişi çalışmaktadır. Yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere uydurabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen geniş bir topluluk haline gelmiştir.

Grubumuz Türkiye`de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Mevcut müşterilerimizin 200'e yakın kısmı Türkiye`nin en büyük ilk 1000 şirketi arasındadır.

Müşterilerimiz bizim için her şeyden önce "iş ortağımızdır". Bu birliktelik içinde biz Çetin Grup olarak en kaliteli hizmeti en doğru şekilde ve her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunarız.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları