Hemşire

Tekirdağ
  • 29.10.2022
  • 50 - 100
  • 15908 Görüntüleme

İş Tanımı

hastanemiz bünyesinde en az 1 yıl deneyimli enfeksiyon/eğitim hemşiresi alınacaktır.

Hastanemiz bünyesinde en az 3 yıl deneyimli karma serviste çalışacak hemşire alınacaktır.


Bölüme gelecek hasta ile ilgili bilgi edinmek ve gerekli ilaç, cihaz, malzeme ve alet hazırlıklarını tamamlamak
,Hastayı karşılamak, işlem veya muayene için gerekli ilk işlemleri gerçekleştirmek,
Hekim istemi doğrultusunda hastanın tedavisini planlamak, uygulamak ve uygulama sonucunda hastanın durumunu izleyerek değerlendirmek,
Hastadan topladığı verileri ve hastanın genel durumundaki değişiklikleri değerlendirmek, kaydetmek ve normalden sapmaları hekime bildirmek,
Hemşirelik hizmetini etik kurallar içerisinde sunarak mesleki kalitenin gelişmesine katkı sağlamak.

Aranan Nitelikler

Hemşirelik  bölümü mezunu,
Ekip çalışmasına yatkın,
Hasta memnuniyetine önem veren,
Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,
Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
Türkiye
Bugün
Star Medica Hospital
Tekirdağ
Bugün
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
Star Medica Hospital
Tekirdağ
Bugün
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Amasya, Aksaray, Antalya, Artvin, Balıkesir, Düzce, Edirne, Giresun, Kocaeli, Kırklareli, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Yalova, Türkiye
22.06.2022
BENZER TÜM İLANLAR

Star Medica Hospital

-Sağlığınız için hizmetinizdeyiz.Özel Star Medica Hastanesi, insan sağlığına saygı ve sevgi ile hizmet etmeyi ilke edinerek, 2010 yılında seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, hasta odaklı yaklaşımı, tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle hizmet vermeye başlamıştır.

-Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde 17’i yoğun bakım 42 yataklı binasında, uzman hekim kadrosu ile, 2010 yılından bu yana, özellikli, nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz;
  • Sağlık alanındaki değişme ve gelişmeleri takip ederek sistemine yansıtan, teknolojiye uygun, deneyimli ve kalıcı kadrosunu sürekli eğitimle destekleyen, sağlık hizmetinde; “ Trakya’nın öncü sağlık kuruluşlarından biri olmaktır”.
Misyonumuz;
  • İnsanlığa sunulan en kutsal hizmetlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini: uzmanlaşmış tüm dallarda; bilgili, ilgili, insan haklarına saygılı, güler yüzlü personelimizle hasta memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmek ve teknolojinin en son imkânları ile tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Değerlerimiz;

-Hasta merkeziyetçi yaklaşımla tüm hasta ve hasta yakınlarımıza sıcak, kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam oluşturma gayretindeyiz. “Biz sizler için ve size yardım için varız”, bu bizim temel yaklaşım politikamızdır. Hasta haklarına saygılı, herhangi bir ayrım gözetmeksizin tüm hastalarımıza eşit hizmet sunmaktayız. Hastalarımızla açık iletişim kurarak teşhis ve tedavi süreçlerinde söz sahibi olmaları sağlanmaktadır.Çalışanlarımızın iş ve artı değer yaratmasının kurumumuzun gelişimi için öneminin farkındayız.

-Çalışanlarımızla ortak hedef ve değer oluşturarak gelişeceğimizin bilincindeyiz. Sağlıkta kaliteyi ve gelişmeleri takip ediyoruz.

-Hizmet süreçlerimizde sadece sezgi, duygu ve deneyimlerimize değil sağlık ve kalitedeki gelişmeleri takip ederek kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları