İhracat Bölge Satış Sorumlusu

  • 27.10.2021
  • 0 - 50
  • 1366 Görüntüleme

İş Tanımı

Ev tekstili sektöründe (perdelik kumaş, tül, zebra, stor) faliyet gösteren ve 50'yi aşkın ülkeye ihracat yapan firmamızın ihracat departmanında görev alacak, yurt dışı seyahatlere ve fuarlara gidebilecek, müşteri siparişlerinin bütün süreçlerini başından sevkiyata kadar takip edip satış pazarlama yapabilecek, seyahat engeli olmayan, Rusça diline hakim (2. dil tercih sebebidir) tecbrübeli veya yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Fabrika  Çorlu / ulaştadır.

NOT  :  Çorlu'da ikamet eden istanbul'da ise Bahçeşehir -Beylikdüzü-Büyükçekmece semtleri tercih sebebidir

Aranan Nitelikler

Ev tekstili sektöründe (perdelik kumaş, tül, zebra, stor) faliyet gösteren ve 50'yi aşkın ülkeye ihracat yapan firmamızın ihracat departmanında görev alacak, yurt dışı seyahatlere ve fuarlara gidebilecek, müşteri siparişlerinin bütün süreçlerini başından sevkiyata kadar takip edip satış pazarlama yapabilecek, seyahat engeli olmayan, Rusça diline hakim (2. dil tercih sebebidir) tecbrübeli veya yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.Fabrika  Çorlu / ulaştadır.NOT  :  Çorlu'da ikamet eden istanbul'da ise Bahçeşehir -Beylikdüzü-Büyükçekmece semtleri tercih sebebidir

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

LİVFARMA İLAÇ TEKNOLOJİ VE ARGE MERKEZİ İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Tekirdağ, Edirne
Bugün
Tekirdağ
Bugün
ELVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
SABAH YATAK SANAYİ VE TİC. A.Ş.
Tekirdağ - Çorlu
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Esenler, İzmir, Yalova, Sakarya, Tekirdağ
Bugün
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Tekirdağ
Bugün
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Afyon, Türkiye
Bugün
Tekirdağ, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Türkiye
Bugün
Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Bayramlar Dokuma San. ve Tic. A.Ş

Yaklaşık 40 yıllık ev tekstili tecrübesi olan ve 20 yıldır dünyanın çeşitli yerlerine ihracat yapan bir ev tekstili firmasıyız. Pazarlarımız Rusya, Avrupa  (Almanya, İtalya, Polonya başta olmak üzere) ve çeşitli Arap ülkeleridir. Dokuma, perdelik, hazır perdelik, yatak örtüsü, tül, fon, brode zemini kumaşlarının yanı sıra stor ve zebra teknik kumaşlarını da üretmekteyiz. Tamamen entegre (boyahane, ip büküm, ram makinaları vs.) bir tesisimiz bulunmaktadır. Üretim tesisimizin yanı sıra İstanbul-Lalelide bir merkezimiz ve Rusya-Moskova da bir şubemiz bulunmaktadır. Amacımız, Almanya ve Polonya da bulunan pazarlarımızı, ihracat kapasitemizi arttırmak ve dolayısıyla bu pazarlarda ev tekstili tecrübesi bulunan kişilerle çalışmaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları