İmalat Ustası

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası
  • 25.02.2021
  • 0 - 50
  • 2361 Görüntüleme

İş Tanımı

1984 yılından bugüne basınçlı kaplar üretimi yapan firmamıza büyüyen iş hacmi nedeniyle yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. İmalatımızda tüm kaynak çeşitleri bulunmaktadır.

- Kaynak dışında tesisat, izolasyon sacı kaplama, kesme, bükme ve kıvırma gibi birçok farklı iş de bulunduğundan dolayı bu tip işlerde tecrübesi olanlar veya öğrenmeye istekli olanlar tercih sebebi olacaktır. 

- Basınçlı Kap - Tank - Çelik Konstrüksiyon konusunda kaynak tecrübesi veya öğrenme isteği olanlar tercih sebebi olacaktır.

- Meslek Lisesi mezunu olmak tercih sebebi olacaktır...


Hafta içi 08:00 - 18:30 saatlerinde mesai vardır. Hafta sonu mesai yoktur. Servis veya yol ücreti ödemesi imkanı vardır...

Aranan Nitelikler

- Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak
- Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmak
- İkitelli OSB'ye yakın bölgelerde ikamet etmek
- Çalışma arkadaşları ile uyumlu ve yapıcı olmak
- Makine montaj ve tesisat bilgisi olmak
- Ağır işlerde çalışabilir sağlık raporu olmak veya alabilmek
- Ekip çalışmasına yatkın, iş güvenliği talimatlarına uygun çalışacak

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MT MAKİNA
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
ADNAN DOĞAN DEMİR ÇELİK MAMÜLLERİ SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Ay
Gültekin Ağaç İşleme Makinaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
01.03.2021
Ermiş Raf San.ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
ÖZDEMİRSAN MAKİNA SANAYİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

JENESIS BUHAR SİSTEMLERİ

-1984 yılında ısı ve buhar cihazları imalatıyla faaliyete geçen Isı Evi Makina, 1999 yılından beri yalnızca buhar jeneratörü ve enerji geri kazanım sistemleri üretmektedir. Jenesis, standardizasyona ve uzmanlaşmanın önemine inanarak buhar jeneratörü üretimini sürdürmekte ve kendisiyle özdeşleşen güveni Jenesis markası adı altında Türkiye’de ve dünyada profesyonellerin hizmetine ISO9001:2015 sertifikası ile birlikte sunmaktadır.

-Jenesis bugüne kadar, Filipinler’den Amerika Birleşik Devletleri’ne adar, Avustralya hariç tüm kıtalarda onlarca ülkede ve buhar kullanan tüm sektörlerde kullanılmak üzere farklı kapasitelerde, sıvı ve gaz yakıt seçenekleriyle çalışan yüzlerce buhar jeneratörü üretmiştir.

-Jenesis, buhar jeneratörünün kullanılacağı sektörün yapısını analiz etmenin ideal çözümün anahtarı olduğuna inanır. 36 yıllık tecrübesini yenilikçi anlayışı ile birleştiren Jenesis ekibi, profesyonel kadrosu ve gelişmiş teknik alt yapısı ile her işletmeye özel çözümler üretebilmektedir.

-Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve Ar&Ge ekibi ile kendisi de teknoloji geliştiren Jenesis, çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarını gözeterek yürüttüğü üretimini uluslararası CE (B+D) ve EAC kalite sertifikaları ile belgelemektedir.

MİSYONUMUZ;
  • Müşteri beklentilerinin üzerinde, daha güvenli ve verimli buhar üreticileri ile enerji geri kazanımını maksimum düzeye çıkartan sistemler sunmak, kusursuz satış sonrası hizmetleri ile memnun müşteri ailesi oluşturmaktır. 
VİZYONUMUZ;
  • Dünyanın en az 30 ülkesinde temsilcilikleri olan ve sektöründe her konuda örnek alınmaya çalışılan lider bir marka olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları