İNGİLİZCE MATEMATİK ÖĞRETMENİ

  • 19.01.2024
  • 0 - 50

İş Tanımı

İş İlanı: İNGİLİZCE MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Şirket: Amerikan Kültür Kolejleri
ALANYA AMERİKAN KOLEJİ ULUSLARARASI BİR OKULDUR. ÖĞRETİM DİLİ İNGİLİZCEDİR. TAMAMI TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLMAYAN ÖĞRENCİLERDEN OLUŞAN BİR OKUL OLUP ANAOKULU İLKOKULU VE ORTAOKULDAN İBARETTİR. okulumuzda 1.sınıftan 8.sınıfa kadar sosyal ,matematik ve fen dersleri tamamen ingilizce olarak yapılmaktadır.
Amerikan Kültür Kolejleri çok iyi ingilizce bilen yeni eğitim-öğretim metodlarını kullanabilen,üretken yenilikçi velilerle ve öğrencilerle iş birliğine açık uyum içerisinde çalışabilecek İngilizce matematik öğretmeni arıyoruz.

Aranan Nitelikler

  • En az 3 yıl öğretmenlik deneyimi 
  • İyi iletişim ve insan ilişkileri becerileri
  • Eğitim teknolojilerine hakimiyet
  • İngilizce dilinde yeterlilik
  • Amerikan Kültür Kolejleri, tüm öğrencilerine en yüksek kalitede eğitim sunmayı taahhüt eder. Bu pozisyon, okulumuzun bu hedefine ulaşmasında kritik bir rol oynayacaktır. Uluslararası bir okulda yüksek standart eğitim kalitesine sahip bir okulda çalışmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Antalya
Dün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Antalya
Dün
ANTALYA TEKNOLOJİ KOLEJİ
Antalya - Muratpaşa
Dün
KIRMIZI ÇİZGİ OKULLARI
Antalya - Muratpaşa, Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
BAŞVUR
NESİBE AYDIN OKULLARI
Antalya
Son 1 Hafta
BAŞVUR
UĞUR OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya
Son 1 Hafta
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJLERİ
Antalya - Alanya
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJLERİ

100 yılı aşkın süredir ülkemizde eğitim hizmetleri vermekte olan Amerikan Kültür Kuruluşları 2002 yılından beri Türkiye Markalar Birliği tarafından yönetilmektedir. Kuruluş amacı Türkiye Cumhuriyeti ile Amerika Birleşik Devletleri arasındaki ilişkileri geliştirmek olan Amerikan Kültür  bu sebeple ülkemizin 100'ü aşkın noktasında dil okulu, 50'yi aşkın noktasında anaokulu ve 30 ayrı noktada da kolej işletmenliği yapmaktadır.

Tarihsel amacımız eskiden de olduğu gibi bugünde önce yaşadığımız ülkeyi ve kültürü yüceltmek, değer kazandırmak olan kuruluşumuz öncelikli olarak global dünyada sınırları kalkmış bir ekonomik pazarda var olabilen kaliteli ve nitelikli öğrenci yetiştirmeye odaklanmıştır.

Amerin Kültür Kolejlerinde Eğitim Sistemi - Bilingual Eğitim
Bilingual Eğitim kısaca iki dilli eğitim olarak ifade edilebilir. Günümüzde dünyanın bir çok yerinde çok sayıda çocuk iki dili birden kullanarak büyüyor. Günlük hayatlarında iki dili birden kullanan kişilere “iki dilli” bilingual adını veriyoruz. Amerikan Kültür Kolejleri’nde çocuklarımıza “Şimdi size İngilizce öğreteceğiz.” diyerek ders vermek yerine İngilizce doğal yaşam akışında bir paylaşma süreci olarak sunulur.

Amerikan Kültür Kolejlerinde anaokulda ve ilkokulda her sınıfta biri İngilizce diğeri sınıf öğretmeni olan 2 öğretmen bulunur. Bilingual eğitim uygulayan okullarımızda ilkokulun sonuna kadar öğrencilerimiz İngilizceyi anadilleri gibi konuşurlar.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları