İngilizce Öğretmeni

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
  • 7.08.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi rehberliğinde hizmet veren Özel İstanbul Şerifali Küçük Şeyler Anaokulunda 2023-2024 eğitim-öğretim yılında tam zamanlı olarak görevlendirmek üzere;

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık bölümlerinden mezun (Alan dışı başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.), * Formasyon Belgesine sahip (Eğitim Fakültesi mezunu değilse), * Tercihen okul öncesi eğitim kurumlarında en az 2 yıl deneyimi olan, * MS Office programlarını kullanabilen, * Yeniliklere açık ve kendini geliştirmeye önem veren, * Çağdaş ve güncel eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, * Çocukları seven, güler yüzlü, dinamik, * İletişim becerisi yüksek, üretken, ekip çalışmasına yatkın, * Yoğun iletişim gerektiren hızlı çalışma ortamına uyum sağlayabilen, * Kariyer planına sahip olan ve kendi mesleki gelişimine önem veren, * Kendisini yaşam boyu öğrenen olarak tanımlayan, * Tercihen ulaşım problemi olmayan, İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BİRİKİM OKULLARI EĞİTİM ÖĞRETİM HİZ. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Bugün
BAŞVUR
ATABEY EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Dün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Bugün
BAŞVUR
İSTANBUL BİL EĞİTİM KURUMLARI TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
AMERICAN INTERNATIONAL KIDS ACADEMY
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir, İstanbul Avrupa Yakası - Küçükçekmece, İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası - Beykoz
Bugün
BAŞVUR
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Bugün
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

KÜÇÜKŞEYLER ANAOKULLARI

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, 11 Mayıs 2005'te ailelere, çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve şirketlere çeşitli hizmetler üretmek üzere Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından İstanbul'da kuruldu.

Çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız eğitim projemiz kısa süre içinde 19 il/ ilçede 34 okula ulaştı. Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.

Küçük Şeyler Anaokulları çocukların eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, çocuğun eğitim etkinliklerinin en önemli aktörü olarak rol alacağı, uluslararası geçerliği olan bir okul modeli ortaya koymaktadır.

Okullarımızdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar.

Küçük Şeyler Anaokullarında çocuklarımız;Öğrenme zevkini ve keyfiniAraştırma heyecanlarınıMerak duygularınıYaratıcılıklarınıBiricikliklerini kendisi gibi olma ve farklı düşünme haklarınıÖzgüvenlerini…kaybetmeden eğitimlerini sürdürebilmektedirler.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları