Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Teknik Ofis Mühendisi
GÖKŞİN İNŞAAT GIDA LTD.ŞTİ.
Bursa
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

İnşaat Mühendisi-Civil Engineer

Bursa
  • 28.07.2023
  • 50 - 100

İş Tanımı

Firmamız kapsamında Bahreyn’de başlayacak olan altyapı projesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki vasıflara haiz personel istihdam edilecektir.  Uygun personellerin değerlendirilmek üzere CV lerini göndermeliri gerekmektedir.Within the scope of our company, personnel with the following qualifications will be employed to be assigned in the infrastructure project that will start in Bahrain. Eligible personnel are required to submit their CVs for consideration. 

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin inşaat  çevre mühendisliği bölümünden mezun,
* Daha önce Körfez ülkelerinde ( özellikle Bahreyn ) altyapı projelerinde çalışmış, 
* En az 5 yıl saha yönetimi tecrübesine sahip,
* İyi derecede İngilizce bilen, (  2. dil tercih sebebidir. )
* Şantiye çalışma koşullarına uyum sağlayabilen,
* Askerlikle ilişkisi olmayan, 
* En az B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, 
* Kendini rahat ifade edebilen, özgüven sahibi olmak
 Çalışma arkadaşları istihdam edilecektir

* Graduated from civil and/or environmental engineering departments of universities,
* Previously worked in infrastructure projects in Gulf countries (especially Bahrain),
* At least 5 years of field management experience
* Fluent in English, (2nd language preferred)
* Able to adapt to construction site working conditions,
* Not affiliated with the military,
* Having at least a Class B license and able to drive actively,
* Being able to express oneself easily and have self-confidence
Colleagues will be employed.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

GÖKŞİN İNŞAAT GIDA LTD.ŞTİ.
Bursa
Son 1 Hafta
BAŞVUR
LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR SAĞLIK ve EĞİTİM VAKFI
Bursa
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

GÖKŞİN İNŞAAT GIDA LTD.ŞTİ.


Gökşin inşaat, 1993 yılında Bursa’da kurulmuştur. 2003 yılına kadar Bursa ve çevresinde Devlet Su İşlerinin baraj, gölet ve sulama kanalları inşaatları başta olmak üzere birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

2003 yılından sonra, ülkemizde katı atık yönetimin önem kazanması ile birlikte, sektördeki eksikliği fark ederek, çalışma faaliyetlerini altyapı ve çevre teknolojileri üzerine yoğunlaştırmıştır. Aynı dönemde AB uyumluluk süreci ile atık yönetimi ülkemizde daha da önem kazanmıştır.

Gökşin İnşaat, Katı Atık Düzenli Depolama Tesisleri ( Evsel, Endüstriyel, Tehlikeli, Tıbbi ve her nevi katı atıkların bertaraf tesisleri), kompost üretim tesisleri, Geri Dönüşüm Ayrıştırma Tesisleri, Gaz yakma ve gazdan enerji üretim tesisleri, Eski atık ( vahşi depolama) sahalarının Rehabilitasyonları, evsel ve endüstriyel atıksu arıtma tesisleri, içme ve kullanma suyu arıtma tesisleri, isale hatları, atıksu şebekeleri konularında projelendirme, müşavirlik ve anahtar teslim inşaat ve taahhüt hizmeti vermektedir.

Mevcut durumda karışık olarak toplanan ve vahşi depolanan katı atıkların, insan ve çevre sağlığına zarar veren etkilerinin giderilmesi, ekonomik değeri olan atıkların ayrı toplanması ve ayıklanması, organik bileşeni yüksek değerde olan atıkların kompost edilerek ekonomiye kazandırılmasını ve kalan atıkların çevreye zararsız şekilde düzenli depolanmasını temel alan bütünleşik bir “Katı Atık Yönetim Sistemi” kurulması amacıyla yola çıkan firmamız, 10 yıl gibi kısa bir sürede alanında uzman firmalar arasına girmiş, kazandığı bilgi ve tecrübeleri ile yurtdışında bir çok proje gerçekleştirmiştir.

Gökşin İnşaat, Ar-Ge ve iş geliştirme birimini kurarak, müşterilerine gelişen teknolojiye uygun, dünya standartlarında daha ekonomik ve çevreye duyarlı inovatif çözümler üretmektedir. Gökşin İnşaat, yerel yönetimlerimiz başta olmak üzere, hizmet verdiği her kesime çevre teknolojileri konusunda en iyi hizmeti sunmak için her türlü gayret, özen ve hassasiyeti göstermekte ve hizmetlerini bu doğrultuda geliştirmeyi amaçlamaktadır

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları