İnşaat Teknikeri

İstanbul Avrupa Yakası
 • 2.10.2023
 • 50 - 100

İş Tanımı


Şirketimizin İstanbul, Bağcılar İlçesi, Mahmutbey mevkiinde  bulunan oto avm  şantiyesi için ''İnşaat Teknikeri”  arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler


 • Meslek Yüksek okullarının İnşaat bölümünden mezun,
 • Üst yapı alanında 5 yıl deneyimli,
 • Hakediş, Metraj konularında deneyimli,
 • İyi derecede Autocad kullanabilen,MS Office programlarına hakim,
 • Uygulamaya yönelik detay çözümlerinde deneyimli,
 • Şantiye teknik ofisi ve uygulama ekipleri arasındaki koordinasyonu sağlamada deneyimli,
 • Proje ve detaylarının ekiplere sunulmadan önce kontrollerinin yapılması,
 • Uyumsuzlukların tespit edilerek çözüm üretilmesi ve gerekli revizyon ve düzeltmelerin yapılmasını sağlayacak,
 • Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışık özellikle İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden projelerimizde çalışmak üzere ekip arkadaşları arıyoruz. 

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SUDURSUN İZOLASYON İNŞ. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
ANADOLU HASTANELERİ SİLİVRİ
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Son 1 Ay
BAŞVUR
OCAKOĞLU İNŞAAT TAAHHÜT VE MİMARLIK AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
5.09.2023
HASANOĞLU MÜH. İNŞ. TAAH. SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
18.10.2023
EROĞLU YAPI İNŞAAT VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME SANAYİ VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
LOVA İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.

''Deneyimli kadromuz ile Sağlığınız için varız…''

Özel Çapa Hastanesi adı altında, Necip Asım Sokak No:23 Çapa/İstanbul adresinde, 1991 yılından beri hizmet vermekteyiz. İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Göz Hastalıkları, Dermatoloji ve Medikal Estetik, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, Kardiyoloji, Diş Hekimliği Hizmetleri, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göğüs Hastalıları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Cerrahisi olarak toplam 19 ayrı branşta, 34 tam zamanlı uzman hekim, 3 yarı zamanlı uzman hekim, 2 pratisyen hekim kadrosu ile faaliyette bulunmaktayız.

Toplam 4000 metrekare üzerinde kurulmuş olan hastanemizin 58 yatak kapasitesi mevcuttur. Bu yataklardan 10 adedi dahili yoğun bakım ünitesinde, 10 adedi cerrahi yoğun bakım ünitesinde, 3 adedi koroner yoğun bakım ünitesinde, 13 adedi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde olmakla beraber, 17 adedi tek kişilik oda yatağı, 3 adedi süit oda yatağı ile 2 gözlem yatağı olarak kabul edilmektedir.

Hastanemiz; detaycı, gelişime açık, sektörel yenilikleri yakından takip eden, sürekli kendisini yenileyen, büyüme odaklı bir yapıya sahiptir. Odalarımızda 24 saat sıcak su, kafeterya hizmeti, geniş bant televizyon yayını, kablosuz internet hizmeti, mini buzdolabı standart kullanımdadır.

Hastanemizde Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Fizik Tedavi Laboratuvarları tam teşekküllü olarak kurulmuş bir kuruluştur. Radyoloji ünitemizde Toshiba marka Spiral Tomografi Cihazımız, Mamografi ve Direkt Röntgen cihazlarımız, 2 adet Renkli Dopler, 2 adet 4 boyutlu Ultrasonografi ile hizmet vermekteyiz.

Hastanemizi farklı kılan en temel özelliği, 1991 yılında kurulmuş olan, tıbbi alt yapısı son teknoloji ile donatılmış, yatak kapasitesi en yüksek yoğun bakım ve diyaliz ünitesine (19+1 makine) sahip oluşudur. Yoğun bakımda diyaliz hizmeti veren nadir hastanelerden biriyiz.

İstanbul’un merkezinde Çapa’da bulunan hastanemize ulaşım otobüs, metro ve diğer ulaşım araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Tanı teşhis ve tedavi konusunda teknolojik alt yapısı, güncel bilimsel bilgilere sahip hekim ve personeli ile, hasta memnuniyeti ilkelerini hedefinde bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları