İnsan Kaynakları Danışmanı

  • 14.02.2021
  • 100 - 200
  • 2858 Görüntüleme

İş Tanımı

BLS Kurumsal Yönetim ve Danışmanlık, birçok sektöre yayılan kamu ve özel şirketlere, Kurumsal Check-up, Kurumsal Yönetim Danışmanlığı, Finansal Yönetim ve Yatırım Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Marka Yönetimi, Reklam ve Pazarlama Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

BLS Kurumsal, müşterilerine yüksek standartlarda yetkinlikler ve yüksek kaliteli hizmet sunarak, en karmaşık iş zorluklarını ele almak ve sürdürülebilir işletmeleri etkin kılmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve tavsiyeleri sağlar. Danışmanlık ekibimizin bir üyesi olduğunuzda, firmalara sağladığınız bilgi ve tavsiyelerle en karmaşık sorunlarını çözmelerine yardımcı olup sürdürülebilir bir yönetim sistemi oluşturabilmelerini sağlayarak üst düzey müşteri yöneticileri ile çalışma fırsatına sahip olabilirsiniz. Tatmin edici işlere ek olarak, aynı zamanda çevre üzerinde olumlu bir etki yaratma ve sağlam bir kariyer inşa etmek için gereken desteği, koçluğu ve eğitimi bulma şansınız olacak.

BLS Kurumsal inovatif bir anlayışı hedefleyerek, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı konusunda proje bazlı hizmet veren; yönetim danışmanlığı, eğitim, koçluk ve insan kaynakları alanlarında sinerji ve bütünlük gücü ile hareket eden bir şirkettir. BLS Kurumsal olarak bizler, farklı sektörlerdeki profesyonel deneyimimiz ile işletmelerin en değerli yatırımı olan insan kaynakları konusunda işverenlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Aranan Nitelikler

·  Üniversitelerin tercihen çalışma ekonomisi, işletme, insan kaynakları bölümlerinden mezun, 
·  İnsan kaynaklarının organizasyonel yapılanma, seçme ve yerleştirme uygulamaları, iş değerlendirme ve ücret yönetimi, performans değerlendirme, eğitim ve gelişim yönetimi, görevlerinin bir veya birkaçında minimum 5 yıl görev almış, 
·  Tercihen proje yönetimi, planlama ve organizasyon iyileştirme, iş analizi ve süreç geliştirme, prosedür ve sistem geliştirme konularında tecrübe sahibi,
·  4857 sayılı İş Kanunu'na ve SGK Mevzuatlarına hâkim,
·  Sistematik çalışma alışkanlığına ve analitik düşünce yapısına sahip,
·  Kurumsal iletişim becerisi yüksek,
·  Ms office ve ERP HR uygulamalarına hakim,
· Analitik ve yapılandırılmış düşünme, güçlü problem çözme ve teşhis becerileri,
· Karmaşık fikirleri kısaca iletme ve açıklama becerisi,
· Müşterinin iş modelini anlayan,
· Değişimi ve belirsizliği yöneten, İş trendleri ve sektör uygulamaları konusunda güncel kalan,
· Seyahat engeli bulunmayan,
· İnsan iletişimi kuvvetli Öğrenmeye ve gelişime açık,
· Düşüncelerini açıkça sözlü olarak iletebilme becerisi ve iletişim yeteneği kuvvetli,
· Takım çalışmasına uygun İş planı oluşturabilen ve bu plana sadık kalarak işleri yönetebilen, Kriz yönetimi yapabilecek,
·  Aktif araç kullanabilen,
·  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
· Tercihen ingilizce bilen,
·  Müşteri hedef ve vizyonu doğrultusunda hazırlanan iş planlarına göre Sürdürülebilir İnsan Kaynakları Yönetim sisteminin kurulmasına yönelik olarak, uygulamaların aşağıdaki süreçlerinde görev almak. Bunlar:
1.    Organizasyonel yapılanma, süreç yönetimi, iş analizi, norm kadro ve ideal iş profili çalışmaları, 
2.    Personel seçme ve yerleştirme süreçlerinin gerçekleştirilmesi,
3.    Kariyer Eğitim ve gelişim planlarının oluşturulması, yıllık planların hazırlanması,
4.    Performans değerlendirme sistemi ve ücret yönetim sisteminin kurulması,
5.    Kurumsal iklim ve çalışan memnuniyeti çalışmalarının tanımlanması,
6.    İK iş süreçlerinin hazırlanması, yasalarla uyumlu hale getirilmesi, (işe başlatma, işten çıkarma, izin, disiplin...vs.),
·  Hizmet sağlayıcı diğer birimlerle (eğitim, etkinlik, bordrolama, mevzuat yönetimi) koordineli çalışarak hizmetin ve sistemin aksaksız şekilde yürütülmesini sağlamak. 
·  Yapılan uygulamalarla ilgili varsa müşterilerin insan kaynakları departmanlarına tecrübe aktarımı yapmak,
·  Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda düzenli ziyaretler gerçekleştirerek raporlamaları gerçekleştirmek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Magna – Kurumsal Destek Danışmanlık AŞ
Türkiye
Dün
Bahçeşehir Koleji
Muğla - Bodrum
Son 1 Ay
İzmir, Balıkesir, Muğla
10.03.2021
BENZER TÜM İLANLAR

BLS KURUMSAL YÖNETİM VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.

BLS Kurumsal Yönetim ve Danışmanlık, birçok sektöre yayılan kamu ve özel şirketlere, Kurumsal Check-up, Kurumsal Yönetim Danışmanlığı, Finansal Yönetim ve Yatırım Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Marka Yönetimi, Reklam ve Pazarlama Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. BLS Kurumsal, müşterilerine yüksek standartlarda yetkinlikler ve yüksek kaliteli hizmet sunarak, en karmaşık iş zorluklarını ele almak ve sürdürülebilir işletmeleri etkin kılmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve tavsiyeleri sağlar.Danışmanlık ekibimizin bir üyesi olduğunuzda, firmalara sağladığınız bilgi ve tavsiyelerle en karmaşık sorunlarını çözmelerine yardımcı olup sürdürülebilir bir yönetim sistemi oluşturabilmelerini sağlayarak üst düzey müşteri yöneticileri ile çalışma fırsatına sahip olabilirsiniz. Tatmin edici işlere ek olarak, aynı zamanda çevre üzerinde olumlu bir etki yaratma ve sağlam bir kariyer inşa etmek için gereken desteği, koçluğu ve eğitimi bulma şansınız olacak.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları