İnsan Kaynakları Elemanı

Bilecik
  • 7.03.2023
  • 0 - 50
  • 1516 Görüntüleme

İş Tanımı

Endüstriyel raf sistemleri üreten firmamızın Bilecik'te bulunan fabrikasında çalıştırılmak üzere insan kaynakları personeli arıyoruz.

*Personel bulma ve yerleştirme süreçlerinin yönetebilecek,
*SGK işe giriş/çıkış islemlerinin yürütülmesini ve kontrolünü sağlayabilecek,
*Personel Özlük işlerini takip edebilecek,
*Resmi kurumlar ile yazışmaları ve  ilişkileri yürütebilecek,
*Yıllık izin takibi ve günlük puantaj takibi yapabilecek,
*Bordroların hazırlanmasını ve kontrolünü sağlayabilecek,
*Üst yönetime raporlama yapabilecek,

İnsan Kaynakları Personeli arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

*Şirketimizin uzun vaadede bir parçası olabilecek vizyona sahip,
*Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun, 
*4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve 6331 sayılı İSG Kanununa hakim,
*İnsan Kaynakları alanında en az 3 tecrube sahibi,
*Tercihen Uyumsoft ve benzeri bordro modüllerine hakim,
*Ofis programlarına ileri düzeyde hakim,
*Muhakeme yeteneği güçlü,
*Güleryüzlü, enerjik, hızlı, dikkatli,
*Problem çözme yeteneği ve organizasyon kabiliyeti gelişmiş,
*Yoğun tempoda çalışabilecek,
*Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimde kendini ifade yeteneği yüksek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Eskişehir, Bilecik, Kocaeli - Gebze
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
21.10.2022
BENZER TÜM İLANLAR

TEMESİST

Temesist® Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup, girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye'de değil, dünya pazarlarında da tercih sebebi olmuştur. %100 Türk sermayesi ile 1980 yılında kurulan Temesist®, Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde tek çatı altında kurulu 17.000 m2 üretim alanına sahip olan Temesist®, TS EN ISO 15512 standartlarında üretim yapmaktadır.

Merkez ofisimiz İstanbul'da olup, yurtiçinde Adana satış ofisimiz, yurtdışında ise Özbekistan ve Gürcistan bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini, ihracatın da büyümesine endeksli olarak gören, ismini ve sektördeki yerini daima yüceltmeyi hedefleyen vizyonumuzla, ihracat yapan birimimizi Temesist® A.Ş olarak hayata geçirdik.

Türkiye iç pazarında sektör liderliğini göğüsleyen Temesist®, başarısını 55 ülkeye ihracat yaparak kanıtlamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız Depo ve Raf Sistemlerinde AR/GE çalışmalarına hayati önem vermektedir. Bilecik' teki fabrikamızda uzman AR/GE mühendislerimiz tarafından, seçkin yerli ve yabancı üniversitelerin onayları alınarak gerçekleştirilen çalışmalar, pazara yeni ürünler olarak kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde nihai incelemeleri yapılarak onaylanmaktadır.
Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (Tasarımcı Firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamız ULUSLARARASI KÜRESEL KALİTE ÖDÜLÜ' ne layık görülmüştür.

Temesist®, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi sayesinde, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Temesist®, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Şirketimiz, çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojinin de kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları