Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI
EGEMED HASTANELERİ
Aydın, Aydın - Didim...
Dün
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI
EGEMED HASTANELERİ
Aydın, Aydın - Kuşadası
Dün
UZMAN DOKTOR
EGEMED HASTANELERİ
Aydın, Aydın - Kuşadası...
Dün
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI
EGEMED HASTANELERİ
Aydın, Aydın - Didim...
Dün
Sağlık Turizmi Satış Danışmanı
EGEMED HASTANELERİ
Aydın
Dün
Firmanın Tüm İlanları

İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI

Aydın
  • 25.01.2023
  • 500 - 1000
  • 28613 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere "İnsan Kaynakları Elemanı" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 
  •  Tercihen İnsan Kaynakları süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli,
  •  Özlük işlerini bilen, Pdks sistemine hakim,
  •  Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı çalışabilecek, 
  •  Sektör bazında yetiştirilmek üzere, 
  •  Söke' de veya Kuşadasında ikamet eden
  •  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

İnsan Kaynakları Elemanı" aramaktayız.

Özet Bilgiler

EGEMED HASTANELERİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Aydın
25.07.2022
PINEBAY HOLIDAY RESORT
Aydın - Kuşadası
Dün
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
21.10.2022
BENZER TÜM İLANLAR

EGEMED HASTANELERİ

Egemed Hastaneleri
Deneyimli ve alanında uzman kadrosu, hasta memnuniyeti odaklı ve sağlık sektöründe fark yaratan hizmet anlayışı ile uluslararası Söke Hastanesi markasıyla 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yaptığımız doğru yatırımlar ve büyüme hamlesi ile hastanemiz markasını 2015 yılında EGEMED HASTANELERİ olarak değiştirmiştir.

Bölgede hastanecilik hizmetlerini üst sınıfa taşıyan uzman doktorları, "Koşulsuz Hasta Memnuniyeti" hizmet prensibine sahip sağlık personeli, kişiye özel sağlık hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri ve konforlu hasta odaları ile sektörde farkındalığı artırmaya devam etmektedir.

Egemed Hastaneleri sunduğu sağlık hizmetleri ile değil bebek dostu hastane olarak anne adayları için düzenlediği doğum öncesi ve sonrası eğitim hizmetleri, koruyucu ve önleyici sağlık taramaları ile sadece bireysel sağlığa değil, toplum sağlığına da önem vermektedir.

Tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, ileri teknolojik cihazlarla donatılmış tesisler ile uluslararası kalite standartlarındaki hastanecilik anlayışımızın kurumsal yapımıza kattığı güç ile sadece bugün değil gelecekte de dört dörtlük ve kalıcı hizmet vermeyi amaç edinen Egemed Hastaneleri; Söke, Didim ve Kuşadası başta olmak üzere tüm Aydın hatta Ege Bölgesinde sağlığın nabzını tutmaya devam etmektedir.

Egemed Sağlık Grubu kişiye özel sağlık hizmet anlayışımız ile;

Egemed Söke Hastanesi
12.000 m2 kapalı alanı, açık ve kapalı otoparkları, 12 suit ve 87 tek yataklı hasta odası, 3 ameliyat salonu, 2 doğum salonu, 3. basamak erişkin yoğun bakımı, 2.seviye yeni doğan yoğun bakım ünitesi, teşhis ve tedaviyi güçlendiren modern görüntüleme üniteleri ve laboratuvarı ile hizmet vermektedir.

Egemed Kuşadası Hastanesi
5.300 m2 kapalı alanı,2 açık otoparkı,  2 suit, 24 tek yataklı hasta odası, 2 ameliyat salonu, 12 yataklı erişkin yoğun bakımı Cerrahi, Dâhili, Koroner, Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitesi, teşhis ve tedaviyi güçlendiren modern görüntüleme üniteleri ve laboratuvarı ile hizmet vermektedir.

Egemed Didim Tıp Merkezi
2700 m2 kapalı alanı, 2 suit ve 13 tek yataklı hasta odası, 16 poliklinik odası, 2 ameliyat salonu, gelişmiş fizik tedavi ünitesi, teşhis ve tedaviyi güçlendiren görüntüleme üniteleri ve laboratuvarı ile hizmet vermektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları