İnsan Kaynakları Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 01.12.2021
  • 100 - 200
  • 2264 Görüntüleme
NEW TR HABER AJANSI TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  İnsan Kaynakları Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

New TR Uluslararası Haber Ajansı,  İstanbul / Türkiye’de bulunan; yurtdışında başta Londra, Paris, New York, Washington gibi şehirlerde yer alan ofisleriyle, dünya çapında saygın haber, spor ve kültür kanallarına hizmet veren bir haber ajansıdır.

·       Şirket politikası ve çalışanların bütünleştirilmesi için gerekli ortamı sağlamak,

·       İşe alım süreçleri için kaynakların doğru kullanımı, yeni kaynak bulunulmasından sorumlu olmak, 

·       İhtiyaç duyulan personelin bulunması için gerekli süreci başlatmak, başvuruları değerlendirmek, iş görüşmelerini gerçekleştirmek ve adayı seçmek,

·       Dış Kaynak Çalışan Yönetim Sistemine çalışanlara ait bilgilerin zamanında eksiksiz olarak güncel tutulmasını sağlamak,

·       Personel özlük dosyalarının oluşturulması, takibi ve güncellenmesini sağlamak,

·       Personelin yasal süreçlerinden sorumlu olacak işlemleri gerçekleştirmek,

·       New TR tarafından duyurusu yapılan eğitim tarihleri hakkında ekiplere bilgilendirme yapmak, eğitimleri zamanında tamamlatmak,

·       Aylık, dönem sonlarında istenen raporların zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek,

·       Çalışan tüm personelin motivasyonunu yüksek tutmak ve bütünleşmelerini sağlamak için çeşitli sosyal faaliyetler düzenlemek,

·       İşten ayrılan personelle çıkış mülakatlarını gerçekleştirmek, gerekli raporlamalar için sistemsel kaydını gerçekleştirmek,

·       Eğitim ihtiyacının belirlenmesi ve eğitim katılımcı listesinin hazırlanmasında destek olmak

Aranan Nitelikler

·       Lisans Mezunu
·       Minimum 2 yıl İnsan Kaynakları alanında deneyim sahibi, 
·       4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim,
·       Ücretlendirme, seçme ve yerleştirme, performans değerlendirme, kariyer planlama ve özlük süreçlerini yönetecek,
·       Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
·       İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,
·       Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı,
·       Detaylara önem veren ve iş takibi konusunda başarılı,
·       Seyahat engeli olmayan,
·       Disiplinli ve gizlilik kurallarına riayet eden,
·       Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
·       Stres yönetiminde başarılı,
·       İngilizce ve Türkçe dillerinde yazılı ve sözlü iletişimde çok iyi olan,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
MODASELVİM TEKSTİL SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Bugün
İPEKYOLU KUYUMCULUK
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ORTAK AKIL EĞİTİM & YÖNETİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bayrampaşa
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
InterContinental Istanbul
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
CROWNE PLAZA İSTANBUL HARBİYE
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

NEW TR HABER AJANSI TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Company Profile

New TR International News Agency, headquartered in Istanbul, Turkey, is a news agency which provides news services to the world renowned news, sports and culture channels from its overseas offices located in London, Paris, New York City and Washington, DC.
With a strong network for news gathering, as well as organizational and operational abilities, New TR News Agency not only provides the current developments in Turkey and the global arena to international news agencies and TV channels through special news packages and tape play outs but also accommodates the needs of the media by sending necessary crews and Satellite News Gathering Vehicles to the spots of action to cover international conferences and sports events for Live transmission or recording.
It is New TR’s principle to deliver news in the fastest and with the best quality to meet the clients’ requests. Therefore, New TR News Agency operates at locations worldwide where the information about recent developments are essential for public’s knowledge.
In addition to the Middle East, which is the center of attention for world politics in today’s world, New TR News Agency operates in Asia, Europe and the US to provide political, economic and sports news, as well as developing documentary projects, for its clients.


Sirket Profili
New TR Uluslararası Haber Ajansı, merkezi İstanbul / Türkiye’de bulunan; yurtdışında başta Londra, Paris, New York, Washington gibi şehirlerde yer alan ofisleriyle, dünya çapında saygın haber, spor ve kültür kanallarına hizmet veren bir haber ajansıdır.
Güçlü haber , organizasyon - operasyon ağı sayesinde Türkiye’de ve yurtdışında yaşanan sıcak gelişmeleri uluslararası ajans ve televizyon kanallarına ulaştıran New TR Uluslarası Haber Ajansı, merkez ofislerinden gerçekleştirdiği gündelik canlı yayınlar, özel haber ve görüntü geçişlerinin yanı sıra; operasyona çıkılacak noktalara en hızlı şekilde ekip ve canlı yayın aracı ulaştırarak, uluslarası konferans ve spor müsabakalarında da aktif olarak, müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.
Haber açısından dünyada sıcak gelişmelerin yaşandığı noktalarda bulunan New TR Uluslarası Haber Ajansı, donanımlı ve profesyonel ekip / ekipmanıyla gündemi yerinden takip etmeyi, tüm sıcak gelişmeleri müşterilerinin talepleri doğrultusunda olay yerinden en hızlı şekilde aktarmayı ilke edinmiştir.
En yoğun gündemin hüküm sürdüğü Arap dünyasının yanı sıra Asya, Avrupa ve Amerika’da da çalışmalarını sürdüren New TR Uluslararası Haber Ajansı siyasi, ekonomi ve spor alanındaki haberlerin yanı sıra belgesel projeleriyle de müşterilerine uluslararası hizmet vermektedir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları