İnsan Kaynakları Yöneticisi

İstanbul Anadolu Yakası
  • 19.02.2021
  • 50 - 100
  • 911 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlık sürecini yürüttüğümüz Savunma ve Güvenlik,Havacılık ve Uzay, Telekom ve Yayıncılık alanlarında faaliyet gösterenmüşteri firmamız için ‘’İnsan Kaynakları Yöneticisi’’ arayışımız mevcuttur.

·       Firmanın İK ekibini yönetmekten sorumlu olacaktır (aşağıda belirtilen tüm sorumluluklar ekip çalışması olarak gerçekleştirilecektir).·       Firmanın insan kaynakları vizyon ve politikasını oluşturmaktan, güncel tutulmasından ve uygulanmasından sorumlu olacaktır.
·       Firmanın insan kaynakları yönetimine ilişkin tüm süreçlerin belirlenen vizyon ve politikalara uygun olmasından sorumlu olacaktır.·       Firmanın kariyer ve yetenek yönetim politika, usul ve süreçlerinin oluşturulması ve idamesinden sorumlu olacaktır.·       Firmanın eğitim politikaları ve planlarının oluşturulması, gerçekleştirilmesi ile sonuçlarının ölçüm, kayıt ve değerlendirilmesinden sorumlu olacaktır.
·       Firmanın kaliteli insan kaynağı ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli olan tüm çalışmaların yapılmasından sorumlu olacaktır.·       Çalışanların hedefleme ve performans ölçüm, değerlendirme ve geri bildirimlerine ilişkin tüm sistem, süreç ve uygulamaların oluşturulması ve gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.
·       Çalışanların özlük durumları, terfileri, disiplin uygulamaları, işten ayrılış, izin, görev vb cari tüm işlemlerin düzenlenmesi ve icrasından sorumlu olacaktır.
·       Çalışanlarının kurumsal aidiyet ve memnuniyetlerinin ölçüm, değerlendirme ve kayıt altına alınmasından sorumlu olacaktır.
·       Firmanın insan kaynakları alanındaki olgunluğunu, düzeyini ve durumunu gösterecek performans kriterlerini belirleyerek düzenli olarak ölçülmesinden, kayıt altına alınmasından ve raporlanmasından sorumlu olacaktır.
·       Burada belirtilenlere ek olarak Kalite Yönetim Sisteminde belirlenmiş olan yükümlülükleri gerçekleştirmek ve uymaktan sorumlu olacaktır.
·       Kendi sorumluluk alanındaki iş ve işlemleri yürütmek için gerekli olan tüm politika, vizyon, süreç, talimat, yönerge, kılavuz, form vb belgelerinin oluşturulması ve Kalite Sistemine eklenmesinden ve güncellenmesinde sorumlu olacaktır.
·       Görev kapsamındaki tüm iş ve işlemleri gerçekleştirirken Firmanın diğer ilgili birimleri ile yakın işbirliği ve koordinasyonu sağlamaktan sorumlu olacaktır.
·       Dünyada ve ülkemizde İnsan kaynakları ve yetenek yönetimi ve uygulamaları konusunda güncel yöntem, vizyon, uygulamaları ve gelişmeleri yakinen takip etmesi, bunlar hakkında bilgi sahibi olması vebunlardan insan kaynakları ve yetenek yönetimi alanında istifade edilebilecek olanları belirleyerek uygulanması için gereğini yapması beklenmektedir.
·       Bağlı çalışanlarının bilgi/beceri/yetkinliklerinin gelişimi için gerekli eğitim & gelişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmaların yürütülmesini sağlamaktan sorumlu olacaktır.
·       Şirketin kaliteli insan kaynağı ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli olan tüm çalışmaların yapılmasından sorumlu olacaktır.

Aranan Nitelikler

·       Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans derecesine sahip olmak.
·       Tercihen Bilişim, Telekomunikasyon, Savunma ve Havacılık sektörlerinden birinde insan kaynakları alanında en az 8-10 yıllık yöneticilik tecrübesine sahip olmak.
·       Sözlü ve yazılı ileri seviyede İngilizce dilbilgisine sahip olmak.
·       Planlama, süreç yönetimi, raporlama ve veri analizi konusunda yetkin olmak.
·       Üst düzeyde ilişki kurma ve ilişki sürdürme konularında deneyimli olmak.
·       Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş olmak.
·       Kurumsal şirket bünyesinde çalışma tecrübesine sahip olmak.
"EMPATİK İNSAN KAYNAKLARI" Türkiye İş Kurumu' nun 37 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
PARK TRANS ULUS.TAŞ.İNŞ.GIDA VE DIŞ.TIC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
18.01.2021
Metropolitan Global İnşaat A. Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şahsuvaroğlu Operasyonel Kiralama A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Magna – Kurumsal Destek Danışmanlık AŞ
Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Empatik İnsan Kaynakları

Empatik Kimdir?

-Empatik, insan kaynakları bilgisi ve teknolojileri ile
30 yıllık bilişim sektörü tecrübesini birleştirmiş bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır.
Toplu işe alım ve değerlendirme süreçlerinde aralarında global şirketlerin de bulunduğu
birçok kurumsal partnerine profesyonel İK çözümleri sunmaktadır.

Toplu İşe Alım;

Empatik İnsan Kaynakları ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu açık pozisyon ilanlarının hazırlanması, duyurulması, başvuruların yönetilmesi ve ilgili pozisyona en uygun adayların belirlenerek değerlendirmenize sunulması süreçlerini düşük maliyetler ve zaman tasarrufu ile yönetebilirsiniz.

Şirketiniz adına uygun adaylarla görüşülerek, değerlendirilmiş ve pozisyon uygunluğu belirlenmiş olan CV’lerin sizinle paylaşılması şeklinde gerçekleşen süreçte Empatik’in geniş CV havuzu ve deneyimli işe alım uzman kadrosuyla şirketinize en uygun adayın en kısa sürede seçilmesini sağlayabilir, doğru adayı doğru pozisyonla eşleştirebilirsiniz.

Danışmanlık;

Empatik İK; şirketinizin faaliyet gösterdiği alanlarda rekabet gücünüzü artırma, büyümenizi kontrollü olarak sürdürebilme ve yeni hedeflere stratejik hamleler ile ulaşabilmeniz için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Şirketinizin gelişim ve dönüşümü için Empatik İK’nın sektörel tecrübesi yüksek danışmanlarından hizmet alabilir, sağlanan destek ile geleceğe planlı şekilde hazırlanabilirsiniz.

Outsourcing;

Empatik İK’nın sunduğu outsource hizmetleriyle şirketinizin ana faaliyet konuları ve uzmanlığı dışında kalan alanları dış kaynaklar aracılığıyla yönetebilir ve böylece şirketinizin temel faaliyetlerine odaklanabilirsiniz. Ana işleyişinizin devamlılığını koruyarak iç kaynaklarda elde edeceğiniz maliyet ve işgücü tasarrufu ile bütçenizi koruyabilirsiniz.

Ve tüm bu süreçte Empatik’in deneyimli uzmanlarının sunduğu kaliteli hizmet ile zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Headhunting;

-Empatik İnsan Kaynakları ile şirketinizin üst düzey yönetici adaylarının değerlendirme ve işe alım süreçleri uzmanlar tarafından yürütülür. Firma beklentileri, pozisyon gereklilikleri ve rakip aday bilgilerinin gizlilik ve titizlik ile işlendiği bu süreçte aranan pozisyona en uygun profiller çeşitli mülakat ve sınav değerlendirilmelerinin ardından sizinle paylaşılır. İşe alım uzmanlarının tecrübe ve bilgi birikimleri ile şirketinizin üst düzey yönetici pozisyonlarını en düşük maliyetlerle, en kısa sürede en uygun adaylar ile eşleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları