İzmit Gündüz Çalışacak Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Kocaeli
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1314 Görüntüleme
enuygunbakıcı İzmit Gündüz Çalışacak Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Kocaeli - İzmit ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Izmit merkez de bulunan evimizde ben eşim ve 2 çocuğumuz ile yaşıyoruz. Çocuklarım 3 ve 5 yaşında. Ben ve eşim çalışıyoruz, gün içinde evde değiliz. Büyük çocuğum kreşe gidiyor. Gelen bakıcı daha çok 3 yaşındaki çocuğum ile ilgilenecek, yemeğini yapıp yedirecek. Büyük çocuğum kreşten geldiğinde onu servisten alacak. Zaten o geldikten yarım saat sonra ben evde oluyorum. Sabah 8. 30 ile akşam 6 arasında çalışacak. Bakıcımızdan öğlen çocuk uyurken yemek yapmasını istiyorum. Temizliğe gerek yok çünkü eve ayrıca temizlikçi geliyor. Haftasınu 2 gün izin vereceğim. Maaşı 6. 250 tl verebiliriz. Iyi bir aday olursa maaşı tekrar konuşabiliriz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Kocaeli - İzmit
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6250 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kocaeli
4.01.2023
Kocaeli
4.01.2023
Kocaeli
Son 1 Hafta
Kocaeli
4.01.2023
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları
Kocaeli
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları