İş Tanımı

Kısa ve uzun vadeli kampanya takviminin olusturulmasi ve bunların canlıya alınmasından sorumludur.
Aylik temaya uygun kitaplarin secilmesinden ve indirim oranlarinin belirlenmesinden sorumludur.
Anasayfadaki bannerların düzeni, takvimlenmesi ve değişmesinden sorumludur.
Aylık ciro hedeflerine ulaşılmasından sorumludur. Kitap dükkanı karlılık hedefleri ikincil sorumluluğudur. Sitedeki Günün Fırsatı, Çok Satanlar, Yeni Çıkanlar düzenlenmelerini yapar.
Logo’da yeni ürünlerin stok kartlarını açar / açtırır. Ön siparişe açılacak ürünlerden, bu urunlerin sisteme yuklenmesinden ve koordinasyonundan ve stoga girisinden sorumludur.
Stoktan karşılanma oranının her ay arttırılması için stok düzenlemesi yaptırır. Satışı yapılan ancak depoda bulunmayan ürünlerin tedariklerinin en hızlı ve en uygun fiyata sağlayacak aksiyonları alır.
Tedarik sürelerinin doğru bir şekilde sisteme girilmesinden ve güncelliğinden sorumludur. Haftalık olarak satışları ve stoğu inceler, gerekli aksiyonları alır.
Kullanıcıların doğru analiz edilerek, satış etkisi yaratacak kampanyaların oluşturulmasını sağlar.
Her kampanyasının SM’de ve dijital reklamlarla yeterli desteklendiğinden emin olur, her durumda tanıtımı için SM ekibi ile koordineli çalışır.
Magento CMS sisteminde kendi sorumlu olduğu ekranların kullanımından ve doğru olarak veri girişinden sorumludur. Yeni çıkan kitapların rakiplere göre daha önce sisteme girilmesini ve sosyal medya üzerinden hemen duyurulmasını sağlar.
Günlük satılan kitapların kar marjlarının anlık olarak takibini yapar, kontrolsüz zarar edilen kitapların fiyat yapılarını değiştirir. Rakiplerin yaptıkları kampanya, anasayfa, mail ve sosyal medya kampanyalarını takip eder. Yayınevleri ile iyi ilişkiler geliştirir. Endüstri bilgisinin ilk kendisine ulaşmasını sağlar.
Yayın evlerinden, yapılacak tanıtımları ve sosyal medya aktiviteleri için ekstra indirim, ücretsiz kitap alınması gibi ilişkileri götürür.
Yonetime aylık raporlar sunar. Kampanya performansları, ön sipariş ürünlerin satış performansları, karlılık gibi verileri yonetime aylık raporlar.

Aranan Nitelikler

İletişim, İktisat, İşletme, Bilgisayar Mühendisliği, Pazarlama ve ilgili bölümlerinden lisans derecesi ile mezun olmak gerekmektedir. 

Önde gelen e-ticaret firmalarından birinde en az 5 yıl deneyimi olan. 

MS Office uygulamalarına (özellikle excel) ve e ticaret yazılımlarına hakim (tercihen Magento sistemini bilen).

Etkin liderlik vasıflarına ve organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Bugün
BİLGİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Son 1 Hafta
SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Active English
Ankara
Son 1 Ay
Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Antalya
Son 1 Hafta
HİLMİ BEKEN TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ
Antalya, Antalya - Döşemealtı
Son 1 Hafta
Ballıpınar Özel Ağız ve Diş Sağ. Hiz. A.Ş.
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Hafta
Active English
Ankara
Son 1 Hafta
ÇAĞ YAPIM VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Çatalca
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

ALFA BASIM YAYIM DAĞITIM TİC VE SANAYİ LTD.ŞTİ

ALFA YAYINLARI
Borges’in “Okuduklarımızı değil, okuduklarımızdan kalanları hatırlarız,” sözünden yola çıkarak başlangıçta özellikle üniversite ve yüksekokullar için her türden referans kitaplarına yönelik sürdürdüğümüz çalışmaların kapsamını zaman içerisinde genişleterek yayıncılık sektöründeki öncü isimlerden birisi haline geldik. Eğitim, Tarih, Felsefe ve Bilim başta olmak üzere, çağdaş bir vizyon anlayışıyla, 40’den fazla konu alanında yayım faaliyetimizi sürdürerek bugüne kadar yayımladığımız 8000’den fazla kitap ve yüzlerce yazarımızla yayıncılık sektöründe gücümüzü pekiştiriyor ve yayın hayatımıza devam ediyoruz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları