Kantin Görevlisi

  • 24.10.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

Karşıyaka Demirköprü'de bulunan kurs merkezimizde çalışmak üzere kantin görevlisi.

Dikkat: Çalışma gün ve saatleri ile ücret bilgisi aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Sadece şartları kabul eden adayların başvurmasını rica olunur.

İŞİN TANIMI

* Kantinde satış yapmak. (Satışlar öğrencilere verilen para kart ile yapılmaktadır. Satış esnasında görevli ve öğrenciler arasında para alışverişi olmayacaktır.)

* Tenefüs sonrasında kantinin düzen ve temizliğini yapmak.

* Düzenli, tertipli, disiplinli ve temizliğe önem veren kişiler ile görüşelecektir.

ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİ

HAFTA İÇİ 4 GÜN 08.00-19.00
HAFTA SONU 2 GÜN 09.00-16.00

ÜCRET

ASGARİ ÜCRET + SİGORTA (ASGARİ ÜCRETE YIL İÇİNDE GELEN ZAMLAR ÜCRETE YANSITILMAKTADIR.)

Aranan Nitelikler

.Kantin Görevlisi

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ANS GIDA YATIRIM A.Ş.
İzmir - Buca
17.10.2023
BAŞVUR
İzmir - Balçova
Bugün
İzmir - Karşıyaka
Bugün
Turkcell Superonline İletişim Ofis
İzmir - Karşıyaka
Dün
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İzmir
2.08.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ÇÖZÜM KURS KARŞIYAKA

Çağdaş Eğitim, Aydınlık Gelecek

Kurumumuz, eğitim öğretim sistemini bireyselleştirilmiş eğitim ve disiplinli uzman kadro temelleri üzerine inşa etme fikri ile yola çıkan ve mesleklerine gönül vermiş eğitimciler tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılında Süreç Eğitim adı ile kurulmuş, 2022-2023 eğitim öğretim döneminde ise iki farklı şubesi ile Çözüm Karşıyaka olarak yoluna devam etme kararı almıştır.

Çıkılan bu yolda bireysel ve kurumsal deneyimlerle atılan her adım kendimizi ve öğrencilerimizi daha iyi tanıma fırsatı verirken bir sonraki adımımızı daha da kararlı ve bilinçli atmamıza olanak sağlamıştır. Her gün artan bu kararlılık ve bilinç ışığında öğrencilerimizin hem hayatta hem de akademik yaşantılarında bir adım daha öteye gidebilmesi en önemli hedeflerimizdir.

Biz biliyoruz ki öğrenemeyen öğrenci yoktur; daha fazla ilgi isteyen ve farklı yöntemlerle öğrenmeye açık öğrenciler vardır. Unutulmamalıdır ki sistemli, disiplinli bir çalışma, doğru ve bilinçli bir yönlendirme ve deneyimli bir kadro ile hem hayatta hem de akademik yaşantıda başarı sağlanamayacak sınav yoktur.

Bu bakış açısıyla başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlerden istediği gibi fikri, vicdanı ve irfanı hür nesiller yetiştirmek için bu yolda durmadan yürümeye devam edeceğiz.

Problem Yok, Çözüm Var Çözüm Karşıyaka
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları