Kantin Görevlisi

  • 13.06.2024
  • 20 - 50

İş Tanımı

Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret A.Ş. olarak bünyemizde görevlendirmek üzere "Kantin Görevlisi" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

  • En az lise mezunu
  • Kantin, kafe veya restoran gibi alanlarda en az 1 yıl deneyim sahibi
  • Hijyen kurallarına dikkat eden ve uygulayan
  • İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi ve dikkatli
  • Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek
  • Görevler: Kantinde günlük işlemleri yürütmek, Müşterilere hizmet vermek, Kantin alanını temiz ve düzenli tutmak, Gıda ve içecek stoklarını takip etmek ve gerektiğinde sipariş vermek.

Özet Bilgiler

Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret A.Ş.Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

PINEBAY HOLIDAY RESORT
PINEBAY HOLIDAY RESORT
Aydın - Kuşadası
Dün
Tam zamanlı İş Yerinde
Bugün
Tam zamanlı İş Yerinde
21.04.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
AYDIN AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
AYDIN AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
Aydın - Merkez
13.01.2024
Tam zamanlı İş Yerinde
BENZER TÜM İLANLAR

Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret A.Ş.

Göçtur Turizm, Göçen Ailesi'nin turizm sektörüne yatırım yapma kararıyla 1987 yılında kuruldu. Öncelikli hedefleri arasında turizme değer katmak ve ülkenin turizm potansiyelini artırmak yer almaktadır. Göçtur Turizm, Kuşadası'nda Pine Bay Resort ve DoubleTree by Hilton Kuşadası başta olmak üzere Old Town Tanneries ve Gio rooftop & restaurant markalarını da bünyesinde bulundurmaktadır. 1993 yılında açılan Pine Bay Resort, muhteşem doğal bir konuma sahiptir ve kendi koyu, mavi bayraklı plajı ve harika doğasıyla dikkat çekmektedir. Pine Bay Resort ile kazanılan ivme ve başarı, Göçtur'un hizmet sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır. 2013 yılında, Kuşadası'na ilk dünya markasını kazandırarak DoubleTree by Hilton Kuşadası'nı açmıştır. Göçtur Turizm, eski şehir tabakhanelerini Old Town Tanneries restore ederek, Kuşadası'na yakın tarihini yeniden canlandırmış ve aynı zamanda Atadan Tabak Müzesi ve G Sanat Galerisi gibi sanat eserlerine ev sahipliği yapan yerler açarak, sanatla yaşam alanını topluma kazandırmıştır. Göçtur Turizm, büyüme ve genişleme planları ile konaklama ve hizmet sektöründeki yatırımlarına devam etmektedir.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları