Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kasiyer

İstanbul Avrupa Yakası
  • 16.07.2019
  • 200 - 500 başvuru
  • 4400 görüntülenme
The Marmara Otelleri Kasiyer İş İlanı

İş Tanımı

1978 yılından beri faaliyet gösteren ve Türkiye’de turizmin en köklü ve öncü kurumlarından biri olan The Marmara Grubu, toplam 5 oteli – The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Şişli, The Marmara Antalya, The Marmara Bodrum ve çok özel davetlerin mekânı Esma Sultan Yalısı ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alıyor.

Hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısı ile The Marmara, Türk geleneklerini seçkin misafirleri ile buluşturuyor. Böylelikle, özgün duruşu ile uluslararası yabancı zincirlerle rekabet eden tek Türk zinciri olma özelliğini kazanıyor. Yenilik ve öncülüğü kendisine temel ilke edinen The Marmara, değişik mimari özellikleri ile de büyük beğeni toplarken her otelinde misafirlerini farklı tasarımlarıyla şaşırtmayı başarıyor.

Biz The Marmaralılar; düşünceli, nazik, aydınlatıcıyız. Bu yüzden misafirlerimizin, neyi, ne zaman, hangi şekilde isteyebileceğini tüm detaylarıyla düşünürüz. Deneyimli, kültürlü ve espriliyiz. Coşkulu ve pozitifiz. Ne şekilde olursa olsun, bizimle yolu kesişen herkes kültüre olan bağlılığımıza ve yaşamdan aldığımız hazza ortak olur. Yetenekli, kendinden emin ve yeniliklere açığız. Misafirperver ve davetkârız. İlişkilerimizde sıcakkanlı, daima uyumu yakalamak için düşünen ve sosyal yaşamı yönlendiren tarafız. Bilgilendirici, büyüleyici ve farklıyız.

Aranan Nitelikler

Siz de The Marmaralı olmak istiyorsanız, en az lise düzeyinde eğitim aldıysanız (tercihen meslek yüksekokulu veya ticaret lisesi), benzer pozisyonda deneyimli iseniz, MS Office programlarını kullanabiliyorsanız, vardiyalı çalışma konusunda engeliniz yoksa, ekip çalışmasına uyumlu, dinamik ve kendinize güveniyorsanız, The Marmara Taksim Oteli'mizin Otopark Kasiyeri kadrosu için sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Özet Bilgiler

PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Ay
NEFİSE TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BVS BEYOĞLU TUR. IŞL. İÇ VE DIŞ TİC. TLD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ORTAK AKIL EĞİTİM & YÖNETİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
Bugün
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Benzer Tüm İlanlar