Kemer Oyun Ablası Arıyorum

Antalya
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 757 Görüntüleme
enuygunbakıcı Kemer Oyun Ablası Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Antalya - Kemer ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Antalya kemer' de bulunan 4+1 evimizde eşim ve çocuklarım ile birlikte yaşıyoruz. Ben anneyim evdeyim. 5 aylık ve 6 yaşında 2 çocuğum var. Çocukların yanı sıra ev işleri ve temizliğide yapacak 20-30 yaş aralığında yardımcı bakıcı arıyoruz. Detaylı temizlik için ayrıca haftada 1 bayan geliyor. Evde yemekleri ben yapıyorum. Enerjik ve iletişimi kuvvetli birini arıyoruz. Haftada 2 gün izinli olacak. Saat 9 ile 6 arası çalışacak. Maaş 7000 tl vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Antalya - Kemer
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 7000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya
Son 1 Ay
Antalya
Son 1 Ay
Armoni İnsan Kaynakları ve Danışmanlık
Türkiye
17.12.2022
Antalya
Son 1 Ay
Antalya
Son 1 Ay
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Antalya
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları