Kıdemli Denetçi

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
  • 17.09.2021
  • 0 - 50
  • 1301 Görüntüleme

İş Tanımı

Şirketimiz Sermaye Piyasası Kurulu, Kamu Gözetimi Kurumu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan bağımsız denetim lisansı almış olup ilgili kuruluşlar tarafından bağımsız denetim faaliyeti yapmak üzere yetkilendirilmiştir. KGK kapsamındaki denetimlerde en az 3 yıllık deneyim sahibi olan Kıdemli Denetçi alınacaktır.

İşin Tanımı ;

Türkiye Denetim Standartları ve gerektiğinde Uluslararası Denetim Standartlarına uygun olarak bağımsız denetim çalışmalarında yer almak, Denetim raporu ve çalışma kağıtlarını hazırlama sürecinde yer almak, Türkiye Muhasebe / Finansal Raporlama Standartları, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, Uluslararası Denetim Standartları ve Türkiye Denetim Standartlarındaki değişiklik ve yenilikleri yakından takip etmek, Denetim ekibiyle uyumlu bir şekilde çalışmak.

Firmanın Maddi duran varlıklar ve amortisman hesap kontrolü, reeskont hesaplaması ile alt çalışmaları birleştirmelerini yapmak. Firmaların hesaplarının dönüştürme işlemlerini yapmak.Firmaların dipnotları yazmak.Denetçi yardımcısının yaptığı işleri denetlemek.Denetçi yardımcılarına hesap kontrolü yaptırmak.Bağımsız denetimde bakılacak ana hesaplar ile diğer ilişkili hesapların ilişkilendirilmesini yapmak.Kendisine tevdi edilecek işleri yapar. Yetkileri ise hesap birleştirme işlemleri yapar.Hesap dönüştürme işlemleri yapar.Dipnot yazar.Denetçi yardımcılarının yaptığı işi kontrol etmek.Hesaplar arası ilişkilendirme yapar.

Aranan Nitelikler


Pozisyon İçin Aranan Nitelikler;

İşletme, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun, 
KGK kapsamındaki denetimlerde en az 3 yıllık deneyim sahibi olan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 
Tercihen İngilizce bilgisine sahip, 
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Seyahat engeli bulunmayan, Analitik düşünebilen,
iletişim yeteneği güçlü, öğrenmeye ve gelişmeye açık, 
Yoğun, disiplinli ve zaman baskısı altında çalışabilen adaylar aramaktayız.

Özet Bilgiler

İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası
17.09.2021
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Bugün
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Tursoy Otelcilik ve Turizm Yatırımları A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
FORTES MÜHENDİSLİK
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
13.09.2021
İNTEGRAL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
23.08.2021
İNTEGRAL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
23.08.2021
BENZER TÜM İLANLAR

İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ

İtimat Bağımsız Denetim A.Ş. 1992 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıl Sermaye Piyasası Kurulundan bağımsız denetim yapmak üzere yetki alan kuruluşumuz, 2005 yılından itibaren Amerika Halka Açık Şirketler Muhasebe Gözetim Kurulu’na Public Company Accounting Oversight Board kayıt olmuştur. Şirketimiz, 2013 yılında Türkiye’de Kamu Gözetim Kurulu’nun Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu KGK kurulmasını müteakip bu kuruma da akredite olarak Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar KAYİK ve Enerji Piyasası Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na EPDK tabi Şirketler dahil, bağımsız denetim yapma yetkisini almıştır. İtimat Bağımsız Denetim A.Ş. Finexpertiza’ nın bir üyesidir. 2013 yılında Moskova merkezli olarak kurulan FinExpertiza, Forum of Firma üyesi olan ilk ve tek Rus şirketidir. FinExpertiza, uluslararası düzeyde ve uluslararası standartlara uygun olarak işin küresel düzeyde kapsamlı bir şekilde desteklenmesi için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunan uluslararası bir profesyonel denetim, değerlendirme ve danışmanlık firmaları ağıdır. FinExpertiza International Accounting Bulletin Uluslararası Muhasebe Forumu tarafından en büyük denetim ağlarının bulunduğu listede ilk 10 içerisinde yer
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları